Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nie znajdziesz idealnego projektu w nierealnym świecie

Drodzy przyjaciele designu, w tym roku ponownie zorganizujemy szereg wystaw i spotkań z naszymi partnerami biznesowymi z Francji i Hiszpanii, których reprezentujemy wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej od prawie dwóch dekad. Wyłączna reprezentacja ma również wiele zalet dla naszych klientów. Po pierwsze, możecie być pewni, że nie tylko sprzedawca, ale także producent mebli ma wieloletnie doświadczenie, ponieważ obecność na rynku od prawie dwudziestu lat jest już bezpiecznym zakupem z tego punktu widzenia.

Ekskluzywność oferuje również klientom możliwość wyboru spośród bardzo oryginalnych projektów, których nie można znaleźć nigdzie indziej, a my jako dealerzy jesteśmy bardzo dumni, że otrzymaliśmy ten przywilej od wiodących producentów mebli w Europie Zachodniej. Jakość i wyrafinowany design są dla nas zdecydowanie bardzo ważne. I już od początku roku nie próżnujemy i mamy za sobą pierwsze, bardzo korzystne spotkania i rozmowy nad designem, który już wkrótce zaprezentujemy Państwu na naszej stronie internetowej.

 

                                                            

 

Meble z Francji to pewność elegancji

Na naszej stronie prezentujemy meble od trzech francuskich producentów. Każdy z tych trzech producentów oferuje bardzo różne projekty, ale mają one wiele wspólnego. Przede wszystkim jakość wykonania oraz legendarna francuska elegancja i urok. Jak wspomnieliśmy we wstępie, współpracujemy z francuskimi producentami od prawie dwóch dekad i przez tak długi czas wiemy o meblach naprawdę wszystko.
To kolejna zaleta dla klienta, aby wybrać meble od długoletniego sprzedawcy, który naprawdę wie, co sprzedaje, a przede wszystkim może doradzić. Na naszej stronie, dzięki ścisłej, wieloletniej współpracy, znamy każdy produkt, każdy wzór w ofercie, ale nie tylko. Każdy produkt przeszedł niejako przez nasze ręce, bo montowaliśmy dany typ mebli, więc tak naprawdę wiemy wszystko. Montujemy również meble przede wszystkim po to, aby dać Ci możliwość wyboru spośród zdjęć prawdziwych zmontowanych mebli, abyś mógł dokonać zakupu z pewnością. Nic nie zaskoczy Cię "niemiło", meble kupione na naszej stronie będą miały również taki sam odcień jak na zdjęciu i oczywiście będziesz mógł lepiej ocenić jakość.

 

   

 

Meble z Hiszpanii, temperament, który przemawia

Wielu z was ma już w domu meble od hiszpańskiego producenta. Wśród najczęstszych wyborów klientów tego producenta są łóżka piętrowe i ogólnie meble dziecięce w pięknych, pastelowych odcieniach. Temperament południa zdecydowanie przeniknął do projektu. Ale także maksymalna oszczędność miejsca w pokoju dziecięcym, co zdecydowanie osiąga projekt hiszpańskiego producenta. Bardzo popularne zestawy dziecięce, które umieszcza się wzdłuż ścian za pomocą nadstawki i łóżek, czy też uwielbiane łóżka piętrowe z szafą lub biurkiem, to wszystko można i od wielu lat można nabyć od hiszpańskiego producenta.

 

                                                          

 

Tutaj również, jako sprzedawcy, możemy pochwalić się bardzo bliską współpracą, a przede wszystkim z przyjemnością prezentujemy wysoką jakość hiszpańskich mebli. Oczywiście grubość materiału to aż 25 mm, a wykończenie to uczciwy fornir. Ale musimy też zwrócić uwagę na nietuzinkowe, naprawdę bardzo oryginalne wzornictwo, które akurat w przypadku hiszpańskiego producenta jest zawsze o krok przed innymi. Krótko mówiąc, nowoczesny design, który zdecydowanie może zaskoczyć i ma wiele do zaoferowania dla Twojego domu.

 

Łóżko piętrowe Urban   

 

Meble od ALDO, zakup z pewnością

Jako sprzedawca detaliczny chcemy również przyczynić się do tego, abyś jako klient był nie tylko jak najbardziej zadowolony, ale przede wszystkim, aby Twój wybór był bezpieczny. Najlepszym sposobem na umożliwienie klientowi dokonania zakupu tak pewnie, jak to tylko możliwe, jest zrobienie zdjęć faktycznie zmontowanych mebli. Jak wspomnieliśmy we wstępie, jako klient możesz mieć pewność, że produkt na zdjęciu będzie wyglądał dokładnie tak samo w Twoim domu, możesz być pewien jakości, ale także odcieni. Możesz także lepiej ocenić wymiary danego "kawałka" mebla, ponieważ zawsze robimy zdjęcia z dziećmi, aby dać ci lepsze wyobrażenie o tym, jak duże są meble i jak będą pasować do twoich dzieci.

 

      

 

Uczestniczymy również w projektowaniu i przedstawiamy własne propozycje projektowe, na które największy wpływ mają klienci, zadając pytania i zgłaszając potrzeby. Wsłuchujemy się w życzenia i kwestie mieszkaniowe, które następnie skutkują kolejnym, pięknym projektem. Ale więcej o tym następnym razem w naszym czacie o meblach, życiu i stylu życia.