Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jesteśmy nie tylko sprzedawcami, projekty pokojów

Od prawie dwóch dekad Aldo meble reprezentuje wyłącznie wiodących europejskich producentów i prezentuje originalne projekty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Projekty, które koncentrują się na maksymalizacji przestrzeni, nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w pokojach przeznaczonych dla dorosłych. Dzięki ścisłej i wyłącznej współpracy z producentami mebli z Francji i Hiszpanii, nasze własne projekty mebli, a także własne realizacje projektów wnętrz, zwłaszcza do pokoi dziecięcych, były tylko kolejnym logicznym krokiem w naszej pracy. Oferowanie mebli i skupianie się wyłącznie na ich sprzedaży zdecydowanie nie jest naszą drogą, ponieważ oferowanie mebli wymaga również znajomości produktu i potrzeb klienta. Znajomość każdego pojedynczego elementu, który my i nasze dzieci wypróbujemy dla Ciebie, aby upewnić się, że Ty i Twoje dzieci jesteście tak zadowoleni, jak to tylko możliwe.

 

                                                             Pokój dziecięcy dla dwojga dzieci w wieku szkolnym Blake

 

Meble wysokiej jakości można znaleźć u sprzedawcy detalicznego, który zajmuje się projektowaniem

Niestety widzimy lub obserwujemy również to, co dzieje się obecnie na rynku meblowym. Jest wielu sprzedawców mebli, którzy nawet nie wiedzą, co tak naprawdę mają w ofercie. Sprzedawcy, którzy oferują dziesiątki tysięcy różnych "kawałków" mebli, nie wiedząc nic o rzeczywistym projekcie, nie mówiąc już o tym, że nawet nie widzieli mebli, które oferują na własne oczy. Jeśli naprawdę szukasz mebli, które są nie tylko dobrej jakości, ale spełniają twoje oczekiwania i zaspokajają twoje potrzeby w jak największym stopniu, to bardzo ostrożnie wybieraj "swojego" sprzedawcę. Sprzedaż mebli to odpowiedzialność, ponieważ jest to segment, który będzie towarzyszył tobie lub twoim dzieciom przez wiele lat. Oczywiście, jeśli mówimy o meblach wysokiej jakości, których nie trzeba będzie wymieniać za rok lub dwa, ponieważ po prostu się rozpadną. Dla nas bardzo prawdziwe jest powiedzenie: "Nie jestem tak bogaty, żeby kupować tanie rzeczy".

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed   Meble do pokoju dziecięcego - kolekcja Bibliobed, Shelter

 

W przypadku towaru, jakim są meble, jest to z pewnością prawda. Nie wspominając już o meblach dziecięcych. Takie meble naprawdę muszą być wysokiej jakości i oczywiście muszą być certyfikowane, ponieważ wierzymy, że każdy rodzic chce, aby jego dziecko było bezpieczne i nie zrobiło sobie krzywdy. Wiele pisaliśmy o stelarzach, które wypadają, ponieważ materiał jest zbyt słaby, a przez to elastyczny. Więc nawet jeśli kupiłeś dziecku nowe łóżko, po pewnym czasie tych perypetii nadal zaczynasz szukać mebli wysokiej jakości. Słyszeliśmy wiele takich historii od naszych klientów i niestety będziemy słyszeć więcej. Ale naprawdę uważamy, że kupowanie mebli tanio, z rabatem, który sam w sobie musi wzbudzać podejrzenia, po prostu się nie opłaca, a w rezultacie kilka zakupów tanich mebli w wielu przypadkach będzie kosztować więcej niż zakup mebli, które od samego początku będą służyć przez kilkadziesiąt lat.

 

Projektowanie wnętrz, bliższe Twoim potrzebom

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo mebli dziecięcych, łóżek dla dzieci, łóżek piętrowych, które są jednymi z bardzo popularnych właśnie dlatego, że możesz je wybrać na podstawie zdjęć prawdziwych zmontowanych mebli. Na podstawie tych zdjęć jesteś już pewien swojego zakupu, ponieważ widzisz lub lepiej wyobrażasz sobie dzięki dzieciom, jak duże są meble, jak dobre są i jaki jest ich rzeczywisty odcień. Niestety, wizualizacja wykonana w programie jest często bardzo daleka od rzeczywistości, gdy meble są dostarczane do Ciebie. Najczęstszą wadą tych wizualizacji jest inny odcień, który nie pasuje do zdjęcia i niższa jakość.

Ale nigdy nie ośmielilibyśmy się zaoferować Ci mebli, gdybyśmy nie znali produktu. Znajomość produktu jest niezbędna, abyśmy mogli w ogóle oferować meble. Znajomość produktu to także naprawdę dobra, konsultacyjna usługa, dzięki której wiemy, jakie meble będą pasować do Ciebie i Twoich dzieci oraz będą tak przemyślane, jak to tylko możliwe. Rozumiemy lepiej Twoje potrzeby, ponieważ realizujemy również projekty, w których dostępna jest niewielka przestrzeń do umeblowania pokoju dla dwójki, a nawet trójki dzieci. Dlatego wiemy również, że często jest to naprawdę duże wyzwanie, aby zmieścić wszystko, czego potrzebują dzieci w jednym małym pokoju i nadal zachować miejsce do zabawy.

 

Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci Artic pink    Łóżko piętrowe ze stolikiem i szafą dla dwóch osób Urbanic - odcień

 

Poznaj "swojego" sprzedawcę, aby znaleźć odpowiedniego partnera na całe życie

Anonimowy sprzedawca, którego nie można znaleźć w mediach społecznościowych, sprzedawca, który wabi rabatami i podejrzanie niskimi cenami, ale nie ma wiedzy na temat projektowania i produktów, prawdopodobnie nie jest właściwym partnerem życiowym, na którym można polegać. Kupowanie mebli naprawdę powinno być relacją między kupującym a sprzedającym, a to przede wszystkim dlatego, że sprzedawca powinien być zainteresowany rozwiązaniem twojego problemu i potrzeb, a nie tylko sprzedażą. Doradztwo i pomoc w rozwiązaniu problemu powinna być najważniejszym aspektem wiarygodnego sprzedawcy, drugim po sprzedaży samych mebli. Wiarygodny sprzedawca z pewnością przedstawi się i zainteresuje klientem.

 

                                             

 

Realizacja wnętrz, ale także wykonanie własnych zdjęć faktycznie zmontowanych mebli, aby zakup był naprawdę pewny, nie jest wcale tanią sprawą. Jest to zdecydowanie bardziej czasochłonny i kosztowny proces niż oferowanie rabatu na meble bez pewności, że klient naprawdę dokonał właściwego wyboru, bez pewności, że meble są dobrej jakości, ponieważ jak wspomnieliśmy, wielu sprzedawców, starając się zaoferować jak najwięcej "projektów", nie wie, co mają w ofercie, a na pewno nie "mieli rąk" na meblach.

 

Jak rozpoznać wiarygodnego sprzedawcę, który naprawdę oferuje meble wysokiej jakości?

Przede wszystkim, jeśli chodzi o jakość oferowanych usług, ale także mebli, najlepiej będzie skorzystać z recenzji, które są obecnie bardzo łatwe do znalezienia u każdego sprzedawcy. Kolejną pomocą mogą być sieci społecznościowe. Wiarygodny sprzedawca w sieciach społecznościowych, ale ogólnie w sklepie internetowym, nie komunikuje na początku dobrych rabatów, ale porady, wskazówki, w skrócie inne dodatkowe wartości niż "meble na wyprzedaży".

Jeśli zagłębisz się głębiej, przekonasz się, że wiarygodny sprzedawca ma dobrze zorganizowaną stronę internetową, ale także dobrze zorganizowaną sieć. Jasność, brak mylących informacji. Rzetelny sprzedawca zdecydowanie podaje kraj pochodzenia mebli, gdy niestety często spotykamy się z tym, że nawet jeśli są to meble z Chin, sprzedawca ukrywa ten fakt, próbując w jakikolwiek sposób zygzakować. Należy pamiętać, że wskazanie kraju pochodzenia jest prawnie obowiązkowe dla każdego produktu. Wreszcie rzetelny sprzedawca podaje materiał, jego grubość, instrukcję montażu on-line i na pewno posiada certyfikaty produktu.

 

                                                                   

 

Zniżki i jeszcze raz zniżki, czy naprawdę jest wygodne?

Uważamy, że dzisiejsza sytuacja na rynku jest przerażająca. Wysokość rabatów, które często widzimy na meblach, z pewnością nie wydaje nam się poważna i być może niestety opiera się tylko na bardzo smutnych historiach. Wszyscy wiemy, dlaczego meble z Chin są tanie. Tania siła robocza, w której często muszą pracować dzieci, jest czymś, czego z pewnością nie chcemy i nigdy nie będziemy wspierać.

Ale tylko z powodu tych przerażających warunków, w których pracują nawet dzieci, i to tylko za jedzenie, meble można kupić z tak dużym rabatem. Zniżka jest po prostu, w większości przypadków, bardzo ściśle powiązana z naruszeniem podstawowych praw człowieka. O niebezpieczeństwach związanych z rabatami mówi się bardzo często, w Internecie i w mediach, ale chęć przedkładania rabatów nad satysfakcję, jakość i, w odniesieniu do dzieci, musimy powiedzieć, bezpieczeństwo, utrzymuje się. Jako sprzedawcy detaliczni słyszeliśmy wiele historii o tym, jak kończy się taki "okazyjny" zakup z rabatem. Tak, poprzez nabycie większej ilości, nowych mebli i to w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Tak więc kwota zaoszczędzona rozłożona w czasie równa się zero. A jeśli trafisz na okazyjny zakup mebli, to w większości przypadków musisz liczyć się z tym, że rozliczenie reklamacji będzie po prostu niemożliwe. Jeśli więc i Ciebie niepokoi zbyt niska cena mebli, lepiej dobrze się zastanów.

 

                              

 

Chcielibyśmy także poznać Cię przed zakupem

Zadzwoń, napisz, zapytaj o to, co sprzedawca robi poza sprzedażą, czy zajmuje się projektowaniem i meblami, czy naprawdę chce tylko sprzedać Ci meble. My również chcemy wiedzieć o Tobie jak najwięcej, aby sprostać Twoim wymaganiom.

A jeśli nie zdecydujesz się na zakup od nas, upewnij się, że sprzedawca szybko odpowie, czy możesz się z kimś skontaktować w dzień powszedni, nie mówiąc już o weekendzie. Preferuj sprzedawcę, który oferuje własną wysyłkę, ponieważ większość roszczeń dotyczy uszkodzeń związanych z wysyłką. Preferuj sprzedawcę, który po prostu zajmuje się sprzedażą mebli z powodów innych niż tylko sprzedaż mebli.