Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jesteśmy nie tylko sprzedawcami, ale i projektantami

Sprzedaż mebli online to w zasadzie zjawisko nowej ery, być może dla wielu z was wciąż zupełnie niewyobrażalne. Ale takie są czasy, a sprzedaż online w najbliższych latach nadal będzie bardzo powszechnym, jeśli nie coraz powszechniejszym, sposobem kupowania czegokolwiek. I być może, tak jak my, zastanawiasz się, co możesz kupić i załatwić online w dzisiejszych czasach. Czy to dobrze, czy źle, wszyscy dowiemy się za kilka lat. Tak czy inaczej, mimo że jesteśmy sprzedawcami mebli w środowisku online, nie możemy, a może nie chcemy całkowicie oddzielić się od regularnego kontaktu z Wami, naszymi klientami. Nadal chcemy być blisko Was, ponieważ zakup mebli to nie tylko zdjęcie i cena. Zakup mebli jest również pomocą, a przynajmniej powinien być, w tym sensie, że interesem uczciwego sprzedawcy nie jest sprzedaż, ale przede wszystkim doradztwo w wyborze mebli. Dlatego w Aldo meblestaramy się wykraczać poza te ramy na wiele sposobów. Śmiemy twierdzić, że jesteśmy inni, mamy inne podejście i przede wszystkim na pewno nie zamierzamy tego podejścia zmieniać w kolejnych latach. Twój zakup na pewno jest alfą i omegą naszej pracy z designem, ale także naszymi partnerami biznesowymi, których reprezentujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej od prawie dwudziestu lat.

 

                                               

 

Meble Aldo - niestandardowe zdjęcia rzeczywistych zmontowanych mebli

Kupowanie na pewno nie jest możliwe po prostu wybierając meble ze zdjęcia, które jest tworzone przez wizualizację na komputerze. Często nie można zobaczyć rzeczywistego odcienia mebli, ale przede wszystkim nie można ocenić, czy meble będą pasować do Ciebie, a zwłaszcza do Twoich dzieci. Oczywiście posiadanie wymiarów to jedno, ale i tak ilu z was jest w stanie realistycznie wyobrazić sobie, czy wymiary będą pasować do waszych dzieci? Czy nie lepiej jest również ocenić wymiary na podstawie zdjęć prawdziwych mebli zmontowanych z dziećmi? Zwłaszcza w przypadku mebli dziecięcych rzeczywiste wymiary są bardzo ważne.

 

Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci Artic pink    

 

Dodatkowo wybieranie projektu, designu na podstawie zdjęć zmontowanych mebli to również pewność odcienia i jakości. Pewność, że łóżko jest wystarczająco duże, gdy jest na nim mała dziewczynka, albo półki, szafa, krótko mówiąc, zdjęcia z dziećmi zawsze dadzą ci lepsze wyobrażenie o tym, czy twój wybór będzie odpowiedni dla twoich dzieci. A jeśli masz dwójkę dzieci, to tym lepiej wybierać ze zdjęć, na których jest dwójka dzieci, ile miejsca każde z dzieci będzie miało dla siebie i ile miejsca zostanie dla dzieci do zabawy.

 

Meble Aldo - prezentacja mebli i ich zastosowanie

Robienie zdjęć prawdziwych zmontowanych mebli to nie tylko niestandardowe zdjęcie dla Ciebie, ale cała masa innych zachęt z tym związanych. Za każdym razem, gdy montujemy dany projekt, jako sprzedawcy również zbliżamy się do tego typu mebli, sami je montując, nasze dzieci wypróbowują meble, a my tym bardziej wiemy, dla kogo meble są odpowiednie, a dla kogo nie. Jest to bardzo ważne dla faktycznej sprzedaży mebli w kontekście tego, że jeśli mamy każdy "kawałek" mebla w naszych rękach, możemy lepiej doradzić jako sprzedawcy i lepiej zaprezentować projekt. Jako sprzedawcy mebli działamy na rynku od prawie dwóch dekad i śmiemy twierdzić, że to nie lada wyczyn. Lubimy design, chcemy nieustannie przesuwać granice wzornictwa do coraz bardziej pomysłowych projektów. A przede wszystkim, jako klienci, nawet w dzisiejszej erze "internetu", nie znajdziemy idealnych mebli w nierealnym świecie.

 

                                                     

 

Meble Aldo - niestandardowe projekty, bliżej Twoich potrzeb

Ponieważ istniejemy na rynku od tak wielu lat, było i jest bardzo logicznym krokiem lub konsekwencją, że jako sprzedawcy mebli przeszliśmy do własnych propozycji projektowych. Nawet do tego stopnia, że te niestandardowe projekty są tworzone we współpracy z naszym wieloletnim partnerem biznesowym, francuskim producentem, którego meble prezentujemy wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tak więc, dzięki wspólnym wysiłkom i wieloletniemu partnerstwu, my jako firma również uczestniczymy w projektach. Możemy jednak z ręką na sercu powiedzieć, że wszyscy nasi klienci są zaangażowani w nasze własne projekty. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, wymagania i życzenia, które następnie przekładają się na daną propozycję projektową. Tak jak w przypadku łóżka piętrowego Alexandra.

 

   

 

Wielu z Was szukało łóżka piętrowego dla starszych dzieci w wersji narożnej, ale nie z jednym, lecz z dwoma biurkami. Łóżko piętrowe, które pozwoliłoby również zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju dziecka. Właśnie w tym roku wprowadziliśmy ten projekt w Niemczech i już wkrótce możesz zobaczyć to łóżko piętrowe na naszej stronie internetowej. Projekt, który będzie sprzedawany do 32 innych krajów na całym świecie, jest najlepszą wizytówką dla nas jako Aldo Furniture, że rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że również Ty znajdziesz u nas zabawny mebel, nie tylko ze względu na design, ale także maksymalne wykorzystanie w Twojej przestrzeni. Jesteśmy tu dla Ciebie od prawie dwudziestu lat i zawsze chętnie pomożemy Ci we wszystkim, ponieważ lubimy projektować i mamy nadzieję, że będziemy to robić przez kolejne dziesięciolecia.