Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak urządzić pokój dziecięcy dla trójki dzieci?

Rodzice trójki dzieci zdecydowanie muszą nie tylko uważniej wybierać meble podczas urządzania pokoju dziecięcego, ale także lepiej zaplanować cały pokój dziecięcy. Cała trójka dzieci powinna mieć wystarczająco dużo miejsca do spania, wystarczająco dużo miejsca do przygotowania się do szkoły, wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, a przy tych wszystkich wymaganiach dzieci powinny mieć przynajmniej trochę miejsca do zabawy. Jeśli i ty, jako rodzic trójki dzieci, masz tylko jeden pokój, aby umeblować wszystkie pokoje swoich dzieci, dzisiejszy czat może być mile widzianą inspiracją, nie tylko jak zaoszczędzić miejsce, ale jak zaaranżować idealne przedszkole dla trójki dzieci, aby wszystkie dzieci były szczęśliwe w swoich pokojach.

 

                                                                    Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed

 

Nie jest to możliwe bez łóżka piętrowego

Prawdopodobnie wszyscy zgodzicie się, że najbardziej ekonomicznym sposobem na zapewnienie miejsca do spania dla trójki dzieci jest łóżko piętrowe i dodatkowe łóżko. Obecnie nie brakuje takich rozwiązań i na szczęście jest już w czym wybierać. Dodatkowe łóżko w formie szuflady, która może być również używana jako klasyczna przestrzeń do przechowywania, jeśli masz dwoje dzieci i nie potrzebujesz trzeciego miejsca do spania. Wystarczy nie wkładać materaca do szuflady, a duża przestrzeń do przechowywania jest do dyspozycji dzieci, a dodatkowo nie zajmuje cennego miejsca. Jeśli jednak potrzebujesz miejsca do spania dla trójki dzieci, uważamy, że wyjątkowe, bardzo przyjemne projekty można już wybrać z dzisiejszej oferty łóżek piętrowych z dostawkami.

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed    Łóżko piętrowe dla trójki dzieci Teo-Tea

 

W każdym razie, jako sprzedawcy, zawsze zalecamy zakup szuflady, nawet jeśli masz tylko dwoje dzieci. Szuflada nie jest tak kosztowna, ale jej przestrzeń do przechowywania jest czymś, co naszym zdaniem każdy może wykorzystać. Jeśli jednak szukasz łóżka piętrowego, aby żadne z dzieci nie spało na łóżeczku, ale miało konwencjonalne łóżko, niestety taka konstrukcja, aby zachować wszystkie standardy bezpieczeństwa, a łóżko piętrowe nie jest zbyt wysokie, nie jest dostępna na naszym rynku. I oczywiście nie tylko na naszym rynku, ale na całym świecie. Łóżka piętrowe, jeśli mają posiadać certyfikat bezpieczeństwa, są ograniczone własną wysokością. I tak wybierając łóżko piętrowe zdecydowanie należy zwrócić uwagę na faktyczną wysokość górnej pryczy, aby dziecko nie spało zbyt blisko sufitu, gdzie powietrze jest suche i niezbyt zdrowe dla dziecka. Jakie więc mamy rozwiązania, jeśli jako rodzice nie chcecie, aby jedno z waszych dzieci spało na łóżku piętrowym, ale nadal mieliście okazję zaoszczędzić dużo miejsca w pokoju dziecka dzięki łóżku piętrowemu?

 

Wybierz meble z jednej kolekcji

Urządzając pokój dziecięcy z wykorzystaniem jednej kolekcji, w której pozostałe meble są w tym samym designie i odcieniach co łóżko piętrowe, masz do dyspozycji szereg innych rozwiązań, masz większą możliwość różnych kombinacji umeblowania pokoju. Można nawet zapewnić, że każde z dzieci śpi na klasycznym, wystarczająco dużym łóżku, używając łóżka piętrowego i kupując klasyczne łóżko o identycznym designie. Dwoje dzieci będzie spało na łóżku piętrowym, a najstarsze dziecko, co również zalecamy, będzie miało swoje własne łóżko. Wyposażenie takiego pokoju może wtedy wyglądać jak na poniższych zdjęciach poglądowych.

 

Pokój dziecięcy dla trojga dzieci   

 

Nawet w tym przypadku, gdy otrzymasz klasyczne łóżko z łóżkiem piętrowym, uzyskasz dużą oszczędność miejsca. Ponadto, na przykład w kolekcji mebli dziecięcych Shelter, którą prezentujemy wyłącznie na naszej stronie internetowej, można pójść jeszcze dalej w oszczędzaniu miejsca w pokoju dziecięcym. Możesz uzyskać nadstawke do klasycznego łóżka i oczywiście szuflady pod łóżkiem, tak jak szuflada jest również dostępna dla łóżka piętrowego pod dolnym łóżkiem. Niezależnie od tego, czy są to szuflady, czy nadstawki, nadal mówimy o schowkach, które nie zajmują dodatkowej przestrzeni w pokoju dziecka, ponieważ są częścią samego mebla.

 

Nadstawka i szuflady, oszczędność miejsca w każdym przypadku

Nadstawka nad łóżkiem, ale zaskakująco może być również w identycznej formie nad biurkiem. Krótko mówiąc, dzięki kolekcji mebli dziecięcych Shelter masz nieskończoną liczbę rozwiązań oszczędzających miejsce podczas urządzania pokoju dziecięcego. Wspomnieliśmy na początku naszej historii, że jako sprzedawcy mebli zawsze uważamy zakup szuflad pod łóżkiem za właściwy wybór i to samo dotyczy nadstawki podczas urządzania małego pokoju. Dodatkowo nadstawka w tej kolekcji, zarówno na łóżko jak i biurko wygląda bardzo ładnie.

 

Łóżko dziecięce z szufladami i nadstawkom Shelter   Biurko dziecięce z nadstawką Shelter

 

Nadstawka zaskoczy Cię swoją pojemnością, idealną na ulubione książki i zabawki nad łóżkiem oraz przybory szkolne nad biurkiem. Kupując jedną nadstawkę, zaoszczędzisz miejsce na komodę, która niepotrzebnie zajmowałaby miejsce w pokoju dziecka. Jeśli kupisz dwie szuflady do klasycznego łóżka, szufladę do łóżka piętrowego i nadstawkę, a w pokoju dla trójki dzieci najlepiej nadstawkę nad łóżko i biurko, uwierz nam, Twoje dzieci będą miały miejsce do zabawy. Dodatkowo, każde z dzieci będzie miało swoją własną przestrzeń.

 

Aby pokój dziecięcy był idealny

Nie bój się drobnych poprawek przed umeblowaniem pokoju dziecięcego. Nie trzeba być mistrzem rzemiosła, aby nie być w stanie odpowiednio dopasować wzoru i odcienia wybranych mebli, na przykład malując jedną ścianę w pasującym odcieniu. Wystarczy zmienić odcień ściany, by pokój dziecka nabrał zupełnie nowego wymiaru. Ale można również zmienić zasłony, akcesoria dekoracyjne, odcień dywanu, pościel i inne drobiazgi, które stworzą idealną całość idealnego pokoju dziecięcego.