Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Idealny pokój dziecięcy dla dwóch dziewczynek

Na szczęście łatwo jest urządzić pokój dziecięcy dla dwóch małych dziewczynek, niezależnie od tego, czy są to małe, czy większe dziewczynki. Oferując "dziewczęce" projekty w ich ulubionym kolorze, tak, różowym, istnieje cała masa opcji do wyboru. Ale dzisiaj skupimy się na urządzaniu pokoju dziecięcego dla dziewczynek, gdy masz do dyspozycji tylko niewielki pokój. Być może jest to po prostu mieszkanie typu prefabrykowanego, w którym plan piętra jest wąski i długi. Ale jak już wspomnieliśmy, dzięki pomysłowym projektom przyjaznym dla przestrzeni lub, powiedzmy, świadomym przestrzeni, istnieje dziś rozwiązanie dla wszystkiego. 

Przedstawimy Państwu jedno z bardzo eleganckich rozwiązań do pokoju dziecięcego dwóch dziewczynek, zestaw mebli Artic pink, który można znaleźć wyłącznie na naszej stronie internetowej od hiszpańskiego producenta. I jak to z nami bywa, jako sprzedawca detaliczny, możesz ponownie ocenić jakość, odcienie i wyrafinowanie projektu na podstawie naszych własnych zdjęć, które są zawsze dostępne na naszej stronie z prawdziwymi zmontowanymi meblami. Z nami nic "nieprzyjemnego" Cię nie zaskoczy, z nami to zawsze pewny zakup, meble przetestowane przez dzieci. I tak dziś możemy podzielić się z Wami również tym, jak dziewczynkom podobał się zestaw, bo to naprawdę widać na zdjęciach. Idealnego pokoju dziecięcego nie znajdziecie w nierealnym świecie.

 

                                                        Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci Artic pink

 

Zestaw mebli do pokoju dziecięcego małych i większych dziewczynek

Na pierwszy rzut oka bardzo elegancki, atrakcyjny design w nowoczesnych liniach i odcieniach popularnych wśród dziewcząt. Ale co z drugim spojrzeniem? O tym właśnie dzisiaj mówimy. Pokój dziecięcy Artic pink został celowo zaprojektowany przez hiszpańskiego producenta do wąskiego, długiego pokoju. Oznacza to, że meble można przede wszystkim umieścić wzdłuż ściany i nie ingerują one zbytnio w przestrzeń wewnętrzną pokoju. Przestrzeń do przechowywania zapewnia duża nadstawka z szafkami. Wewnętrzna część szafek oferuje jedną półkę na raz. Pod nadstawką znajdują się łóżka, z których jedno jest wysuwane. Obsługa łóżek jest bardzo łatwa dzięki wysokiej jakości prowadnicom, nawet mała dziewczynka może wyciągnąć dolne łóżko. Możesz również przenieść łóżko z wysuwanym dolnym łóżkiem w dowolne miejsce w pokoju dziecięcym i umieścić dwa biurka pod nadstawkom. To zależy od Ciebie i dostępnego pomieszczenia. Jeśli to możliwe, możesz umieścić biurka obok siebie, ale jeśli biurka są większe, istnieją również projekty narożne lub umieszczenie pod cokołem. Ponownie, w zależności od układu pomieszczenia.

 

   

 

Oczywiście ten zestaw jest również odpowiedni, jeśli masz jedną księżniczkę, drugie łóżko z pewnością będzie chętnie używane przez jej najlepszą przyjaciółkę do okazjonalnego nocowania w domu jej najlepszej przyjaciółki, co jest tak popularne wśród małych dziewczynek. Obie małe dziewczynki, czy to siostry, czy przyjaciółki, z pewnością będą miały dużo miejsca i komfortu do spania. Jedynym problemem może być to, kto będzie spał na górnej, a kto na dolnej pryczy. Wierzymy jednak, że dziewczynki zawsze dojdą do porozumienia.

 

                                                                 

 

Ostatnią częścią zestawu Artic pink jest szafa, a także dwa łóżka i duża nadstawka. Musi być ona połączona z nadstawką, aby cała konstrukcja była bezpieczna i solidna. Szafa to tradycyjna szafa dziecięca z dwoma drzwiami i dużą, podzieloną przestrzenią wewnętrzną. W przypadku, gdy potrzebna jest druga szafa dla dwóch dziewczynek, do zestawu Artic pink można dokupić szereg elementów w odcieniu starego różu, pastelowego koloru od hiszpańskiego producenta. Na przykład stolik nocny, pojemnik na prowadnicach, wspomniane biurka, które są oferowane w kolorze białym, ale można wybierać spośród dwóch rodzajów szaf w różowym odcieniu, ale można też dostać komodę do pokoju lub praktyczne półki do zawieszenia na ścianie. Uważamy jednak, że jeśli kupisz zestaw Artic dla jednej małej dziewczynki, przestrzeń do przechowywania jest więcej niż wystarczająca.

 

                        

 

Nie różowy, jak różowy, zbyt wiele wszystkiego szkodliwe

Jako sprzedawca mebli, ale także firma zajmująca się projektowaniem, zawsze zalecamy pastelowy, delikatny odcień różu. Dla nas idealnym odcieniem jest to, co nazywamy starym różem, niektórzy nazywają ten odcień łososiowym różem, ponieważ nie jest agresywny, krótko mówiąc, nie jest zbyt głębokim różem. Szczególnie małe dziewczynki lubią taki róż i jako rodzice, jak sądzimy, doskonale wiecie, o jakim różu mówimy, ale ten głęboki odcień różu będzie potem problemem w pokoju dziecięcym już nastoletnich dziewczynek. Radzimy również unikać kupowania mebli wyłącznie w kolorze różowym, zawsze lepiej jest łączyć róż z bielą lub innym odcieniem, takim jak jasna imitacja drewna lub delikatna szarość dla każdego pokoju. Pokój dziecięcy, w którym wszystko jest różowe ala "styl Barbie", szybko stanie się brzydki dla każdej małej dziewczynki.

 

                                                  

 

I będziesz musiał zmienić meble, aby znów poczuła się komfortowo jako większa dziewczynka w swoim królestwie. Lepiej i zdecydowanie mniej finansowo wymagające jest zmieniać akcesoria i dekoracje tu i tam, adekwatnie do wieku swoich dziewczynek, niż kupować ciągle nowe meble. I jak już wielokrotnie pisaliśmy i opisywaliśmy, wybierając meble do pokoju dziecięcego, dodaj co najmniej pięć lat do wieku swoich dzieci, abyś naprawdę wybrał prawidłowo, a także za jakiś czas, gdy dziecko dorośnie, będzie szczęśliwe w pokoju dziecięcym.

 

Wybierz spośród zdjęć rzeczywistych zmontowanych mebli

Aldo meble starannie wybiera i rozważa designy, które oferuje. Na naszej stronie z pewnością nie znajdziesz mebli z tak zwanej kategorii "lowcost", ponieważ naprawdę nie możesz dostać wysokiej jakości mebli za kilka koron. Łatwo jest rozpoznać wysokiej jakości meble nawet kupując online, tak jak u uczciwego sprzedawcy. W asortymencie nie brakuje wymiarów, ale także instrukcji montażu, kraju pochodzenia, w którym meble są produkowane i, co nie mniej ważne, uczciwy sprzedawca lub producent posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego.

Rzetelny sprzedawca mebli zawsze oferuje lub powinien oferować jakąś dodatkową wartość. Czy to faktyczny, bardzo delikatny transport mebli, ale przykładem mogą być też faktyczne zdjęcia zmontowanych mebli, bo wykonanie takich zdjęć nie jest dla sprzedawcy sprawą tanią, wręcz przeciwnie. Ale masz wtedy dziesiątki zdjęć jednego produktu, co daje ci możliwość oceny rzeczywistego odcienia mebli i ich jakości, nawet przy zakupie online.

 

    

 

Niezawodny sprzedawca mebli ściśle współpracuje z producentami i wybiera swoich partnerów biznesowych. W Aldo Furniture znajdziesz projekty wiodących francuskich i hiszpańskich producentów, które prezentujemy wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej od prawie dwóch dekad. Otrzymanie wyłączności od głównych producentów w Europie jest również świadectwem wiarygodności sprzedawcy detalicznego, od którego planujesz kupić meble. Wierzymy, że wszystko, co robimy tak zwanego ekstra, pomaga również w wyborze mebli na pewnośc.