Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dzisiejsze biurko to różnorodność opcji

Obecnie w większości domów dość powszechne jest posiadanie nie jednego, ale kilku biurek. Rodzaj mebli, których wielu z was potrzebuje do tak zwanego "domowego biura" lub często pracujecie nawet po powrocie z pracy do domu, ponieważ nie udało wam się zrobić wszystkiego w pracy. Jeśli mieszkasz w parze, możesz być jedną z tych osób, które potrzebują po jednym miejscu do pracy, a to oznacza zakup dwóch biurek. 

A jeśli masz jedno lub nawet dwoje dzieci w wieku szkolnym, to istnieje dodatkowe zapotrzebowanie na tego typu mebla. Krótko mówiąc, w dzisiejszych bardzo gorączkowych, ale także internetowych czasach, niewielu z nas może obejść się bez dobrej jakości i wygodnego biurka. Pytanie brzmi, jak znaleźć "swój" wymarzony egzemplarz? Jak wybrać prawidłowo i zgodnie z jakimi zasadami? O tym, i nie tylko o tym, porozmawiamy dzisiaj.

 

Wybierz biurko zgodnie ze swoimi potrzebami, a nie tylko wyglądem

Wybór tego właściwego jest najważniejszy dla zadowolenia użytkownika. Zanim zaczniesz przeszukiwać tysiące różnych wzorów, zastanów się, czego przede wszystkim potrzebujesz od biurka. Jeśli ma ono służyć jedynie do okazjonalnego "surfowania" po internecie lub obsługi kilku maili, to zdecydowanie wystarczy jego mniejsza wersja, a przy wyborze warto kierować się przede wszystkim designem i odcieniem. Mniejsza wersja stacji roboczej to szereg bardzo eleganckich, czasem nawet ekscentrycznych wzorów, które nie tylko uzupełniają istniejące wyposażenie wnętrza w salonie , ale w wielu przypadkach potęgują wrażenie pomieszczenia.

 

 Biurko Led - dwa sposoby montażuBiurko Led - dwa sposoby montażuBiurko Led - dwa sposoby montażuBiurko Led - dwa sposoby montażuBiurko Led - dwa sposoby montażuBiurko Led - dwa sposoby montażuBiurko Led - dwa sposoby montażu Biurko Led - dwa sposoby montażu    Biurko Led - dwa sposoby montażu

 

Przykładem tego jest rozwiązanie miejsca pracy na zdjęciach ilustracyjnych. Białe biurko, które przemawia nie tylko oszczędnym, minimalistycznym designem, ale także możliwością montażu zarówno w rogu pokoju, jak i w linii prostej. W przypadku tych projektów nie trzeba nawet wcześniej zamawiać żądanej opcji montażu, wystarczy zdecydować przed faktycznym montażem na miejscu lub w domu. Elegancja, prostota, przestrzeń robocza, której nie zaszkodzi żadne już wyposażone wnętrze, nawet biorąc pod uwagę biały odcień.

Jeśli jednak szukasz rozwiązania przestrzeni roboczej dla swojego domowego biura, uważamy, że bardziej prawdopodobne jest poszukiwanie bardziej funkcjonalnej i większej wersji biurka do biura, jeśli masz w domu oddzielne pomieszczenie na jego wyposażenie, lub przynajmniej rozwiązanie, które częściowo zastąpiłoby gabinet. Najczęstsze wybory dla tych potrzeb to biurko narożne i biurko z regałemSą to konstrukcje, których producenci zawsze dążą do uzyskania dużego obszaru roboczego i dużej przestrzeni do przechowywania i magazynowania w warunkach jak najbardziej zbliżonych do istniejącego umeblowania w pomieszczeniu. Upewnienie się, że przestrzeń robocza nie "wycina" zbyt dużego kęsa z danego pokoju, jest alfą i omegą wielu wyborów, szczególnie przy urządzaniu pokoju dziecięcego, w którym nigdy nie ma wystarczająco dużo miejsca na wszystko, czego chcielibyśmy jako rodzice. 

 

   Biurko z półką Home skandi

 

Dlatego regał, który jest połączona z obszarem roboczym, jest bardzo ekonomicznym projektem i wykorzystaniem pomieszczenia. Oczywiście im wyższy regał, tym więcej miejsca do przechowywania zyskasz Ty lub Twoje dziecko. Ponadto półki wykorzystuje przestrzeń na wysokości, dzięki czemu nie zajmuje miejsca na podłodze. Rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, idealny wybór do mniejszych pomieszczeń. 

To samo znaczenie, lub powiedzmy cel, ma konstrukcja biurka narożnego, które, jeśli zostanie odpowiednio dobrane, również pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca. Ale powierzchnia robocza w kształcie litery L, lub powiedzmy miejsce do pracy pod kątem prostym, ma również wiele innych zalet. Łatwiejsza organizacja wszystkich niezbędnych rzeczy, zdecydowanie większy obszar roboczy, że tak powiem wszystko bliżej pod ręką i oczywiście więcej miejsca do przechowywania. Dla nas jest to również idealne rozwiązanie dla tych, których praca jest bardziej wymagająca i spędzają dużo czasu przy biurku. Wreszcie, co nie mniej ważne, design tych prostokątnych rozwiązań jest również bardzo przyjemny i dlatego jest jednym z najbardziej poszukiwanych

 

Biurko Rox glossy white, oak   

 

Stół do gier, gaming desk, rozwiązanie dla zabawy?

Wielu z was może myśleć, że biurko komputerowe do gier ma tylko jeden cel, a jest nim granie w gry. Jest jednak zupełnie inaczej. Tak, projekty zdecydowanie wskazują na ten rodzaj rozrywki, a zwłaszcza nastoletnie dzieci uwielbiają tego typu biurka. Ale nie zapominajmy, zwłaszcza rodzice, że jest to nadal biurko ze wszystkim, czego maluchy będą używać nie tylko do rozrywki, ale także do przygotowań do szkoły. Ponadto większość oferowanych opcji ma półkę lub użyjmy terminu przedłużenie, aby pomieścić jeden lub więcej monitorów.

Oszczędza to dużo miejsca na powierzchni biurka i oferuje dużo miejsca do pracy i przygotowania do szkoły. Jeśli podobają Ci się te biurka w typowym czarnym odcieniu, a w większości przypadków także z dodatkiem oświetlenia LED w kilku kolorach, ale nie jesteś pewien, czy biurko gamingowe jest odpowiednie dla dziecka w wieku szkolnym? Jako sprzedawcy mebli, którzy projektują od prawie dwóch dekad, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że tak.

 Biurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphiteBiurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphiteBiurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphiteBiurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphiteBiurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphiteBiurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphiteBiurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphiteBiurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphite Biurko do gier komputerowych z oświetleniem led Fosk, graphite      

 

Jak odpowiednio ustawić biurko?

Oczywiście wybierając własne biurko, należy pamiętać o jego odpowiedniej lokalizacji. Dlatego kilka ważnych wskazówek, choć wierzymy, że wszyscy je znacie. Najodpowiedniejszym miejscem jest oczywiście okno, gdzie znajduje się największe źródło naturalnego, dziennego światła. Jeśli Ty lub dzieci jesteście praworęczni, źródło światła musi pochodzić z przodu, to lepsza opcja, lub z lewej strony. I odwrotnie. Jeśli wybieramy biurko dla osoby leworęcznej, wówczas źródło światła musi pochodzić z prawej strony. Potrzebujesz dwóch biurek do pokoju dziecięcego lub do domowego biura? Ważnym pytaniem jest, czy umieścić biurka obok siebie, czy naprzeciwko siebie. Ponownie, w tej sytuacji należy pamiętać o wymiarach pomieszczenia i źródle światła. Każde z was lub każde z dzieci powinno mieć swój własny komfort, tło. 

 

Zestaw biurek komputerowych do gier dla dwóch osób, D-Game large    

 

Wierzymy, że każdy z Was ma do czynienia z zupełnie innym typem pomieszczenia w domu, ma inną sytuację na umieszczenie jednego, dwóch czy nawet trzech biurek. Zawsze trzeba obrać drogę kompromisu i najmniejszego zła, ale dzięki szerokiemu asortymentowi i pomysłowym projektom, obecnie można naprawdę zaaranżować wszystko w każdym pomieszczeniu tak, aby zapewnić sobie maksymalny komfort. W naszej ofercie stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, maksymalne wykorzystanie przestrzeni i, co nie mniej ważne, oryginalne wzornictwo.

Jeśli i Ty szukasz odpowiedniego rozwiązania przestrzeni roboczej dla siebie lub swoich dzieci, prezentujemy projekty, których nie znajdziesz nigdzie indziej w najwyższej jakości w kategorii biurek.