Biurko dla dzieci i dorosłych Ethan - dąb

Producent: Gaut
Kod: GAMI00173-2018
  • Certyfikat ISO 9001 - jakość 
  • Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat  
  • Certyfikat ISO 18001 - bezpieczeństwo, bezpieczne dla zdrowia

niedostępne
2 674,50 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 75 cm
Szerokość (cm): 137 cm
Głębokość: 59 cm
Kolor: Jasny dąb
Materiał: drewno/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: tradycyjne

Obszerne biurko, idealne dla nastolatków a także do biura 

Francuski producent w kolekcji Ethan oferuje meble o "dorosłym" designie, który sprawdzi się w pokoju dziecięcym jak i w pokoju młodzieżowym. Prezentowane właśnie biurko można sobie wyobrazić nawet w domowym biurze czy gabinecie. Biurko ma spory blat i dużo miejsca do przechowywania rzeczy, wszystko wysokiej jakości, poparte certyfikatami. Podoba sie nam asymetryczny design, który sprawi, że wnętrze będzie się ciekawiej prezentować. O jakości świadczy również grubość płyty, z której biurko wyprodukowano. 

Do biurka można dostawić praktyczny regał z tej samej kolekcji. Są również łózka w dwóch rozmiarach do wyboru, jest łóżko piętrowe, komoda, szafa i stolik nocny. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

Certyfikat ISO 9001 - jakość 
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat  
Certyfikat ISO 18001 - bezpieczeństwo, bezpieczne dla zdrowia


Gautier 
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością prezentuje bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zpodnoszenie jakości, jednocześnie kładzie nacisk na dbałość o szczegóły. 
Producent proponuje wzornictwo i styl na miarę dzisiejszych czasów, dodatkowo zwraca uwagę na problematykę ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Posiada wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych