Dziecięce łóżko piętrowe z biurkiem i szafą Ethan - dąb

Producent: Gaut
Kod: GAMI00175-2018
niedostępne
7 872,75 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 193 cm
Szerokość (cm): 208 cm
Głębokość: 107,6 cm
Obciążenie: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: płyta z otworami
Schodki: nie można zmienić ustawienia
Kolor: Jasny dąb
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Unikalny i ponadczasowy design łóżka piętrowego, ciekawy pomysł na pokój dziecięcy 

Jeżeli dysponujesz naprawdę małą powierzchnią w pokoju dziecięcym nie pozostaje nic innego jak wybrać wielofunkcyjny design, który pomoże uzyskać dużo miejsca do przechowywania, przy minimalnym zajęciu powierzchni. W naszej ofercie łóżek piętrowych z pewnością znajdziesz takie, które spełni Twoje oczekiwania. Polecamy na przykład prezentowane właśnie wielofunkcyjne łóżko piętrowe francuskiego producenta z kolekcji Ethan. Modne łóżko piętrowe zapewni Twojemu dziecku wszystko czego potrzebuje, przy czym zajmie niewielką poierzchnię pokoju. Prezentowane łóżko to nie tylko powierzchnia do spania, ale także biurko, szafa, komoda i szereg półek. 

Łóżko powinno zapewnić najważniejsze meble w pokoju dziecka, jeżeli jednak znajdziesz w nim jeszcze trochę miejsca, zachęcamy do przeglądnięcia całej oferty z której można dobrać dodatkowe meble, wszystkie w identycznym stylu. Musimy zwrócić uwage na wysoką jakość mebli, które potwierdzają certyfikaty. Łóżko piętrowe ze stelażem w cenie i wymienionym elementami jak biurko, szafa, wszysto można zobaczyc na zdjęciach. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

Certyfikat ISO 9001 - jakość 
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat  
Certyfikat ISO 18001 - bezpieczeństwo, bezpieczne dla zdrowia


Gautier 
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością prezentuje bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zpodnoszenie jakości, jednocześnie kładzie nacisk na dbałość o szczegóły. 
Producent proponuje wzornictwo i styl na miarę dzisiejszych czasów, dodatkowo zwraca uwagę na problematykę ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Posiada wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych