Biurko 200 cm z półkami Whitney - Dąb molina

Producent: Trasman-S
Kod: TRS040-2018
  • szerokość stołu 200 cm, odpowiednia dla dwójki dzieci
  • głębokość 47 cm, idealne rozwiązanie do wąskiego pokoju dziecięcego
  • w ofercie inne części mebli dziecięcych
  • możliwość dokupienia biurka w szerokości 150 cm
  • Hiszpański producent
Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 318,10 zł
1 120,38 zł
-15%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 318,10 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 75 cm
Długość (cm): 200 cm
Głębokość: 47 cm
Kolor: dąb molina
Materiał: płyta laminowana
Wykończenie: okleina
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy

Biurko do pisania dla dwójki dzieci

Prostota i czysty design to cechy charakterystyczne biurka do pisania Trasman. Przechowywanie w szufladach i klasyczne nogi biurka zostały połączone w jedno sprytne i oryginalne rozwiązanie w postaci bocznych półek. Są one umieszczone w taki sposób, że z jednej strony są zawsze dostępne i nigdy nie tracisz kontroli nad ich zawartością, a z drugiej strony zapewniają miejsce do przechowywania tego, czego nie chcesz na widoku. Biurko ma 200 cm długości, co zapewnia dużo miejsca do pracy dla jednego lub również wystarczająco dużo miejsca dla dwojga dzieci, które mogą na przykład wykonywać swoje zadania szkolne w tym samym czasie, oszczędzając miejsce w pokoju.Do wyboru są dwa odcienie kolorystyczne - imitacja drewna i śnieżna biel, które swoją prostotą i neutralnością z łatwością dopasują się do każdego pokoju dziecięcego, studenckiego czy biura.

Dodatkowo do stołu można dołączyć mobilny kontener z szufladami zwiększający przestrzeń do przechowywania, a także szereg innych części, które uzupełnią pomieszczenie w jednolity design.Materiał to laminat o grubości do 25 mm. Dostarczany w częściach z wymaganym montażem zgodnie z instrukcją.

Wyłączna sprzedaż dla Republiki Czeskiej

Hiszpańskie meble dziecięce zdobyły wielu klientów nowym, unikalnym podejściem do urządzania pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe w bardzo nowoczesnym designie i z możliwością wyboru wielu pastelowych odcieni to dokładnie to, czego brakowało na naszym rynku i z przyjemnością prezentujemy projekt hiszpańskiego producenta na naszej stronie internetowej jako wyjątkową ekskluzywną ofertę.

Trasman
Hiszpański producent jest jednym z tych, którzy stawiają przede wszystkim na nowoczesne wzornictwo, które projektowane jest zgodnie z zasadami ergonomii życia. Jego pismo jest łatwo rozpoznawalne, design jest bardzo kolorowy, podobnie jak szeroka gama odcieni do wyboru. Tradycja producenta jest wieloletnia i z pewnością jest gwarancją najwyższej jakości dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Meble dziecięce hiszpańskiego producenta są bardzo praktyczne i szanują wymiary pomieszczenia, dlatego sprawdzą się także w małych wnętrzach.Produkty podobne

Na magazynie Na magazynie
10%
Biurko z półkami 200 cm Whitney - biały

Biurko z półkami 200 cm Whitney - biały

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 372,62 zł
1 235,36 zł
Na magazynie Na magazynie
10%
Biurko z regalem dla dzieci i dorosłych - cascina

Biurko z regalem dla dzieci i dorosłych - cascina

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
2 621,67 zł
2 359,50 zł
Designerskie biurko z pojemnikami do przechowywania BUC

Designerskie biurko z pojemnikami do...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 601,03 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych