Designerskie biurko z pojemnikami do przechowywania BUC

Producent: Trasman
Kod: TRS00170-2020
  • skrzynie z wypełnieniem grafitowym
  • wypełnienie skrzynek zapobiega również spadaniu przedmiotów na ziemię
  • wysokość stołu 159 cm, wysokość blatu 76 cm
  • głębokość blatu 45 cm, głębokość skrzynek 25 cm
Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 601,03 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 147,5 cm
Szerokość (cm): 156 cm
Głębokość: 48 cm
Kolor: Jasny dąb
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: z przedłużaczem

Szukasz nieszablonowego biurka, które będzie ozdobą wnętrza Twojego lub Twoich dzieci?

Przedstawiamy całkowicie oryginalny projekt od hiszpańskiego producenta, który przede wszystkim postawił na zupełnie inne podejście do rozwiązania kwestii przechowywania. Nie są to szuflady, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, ani szafka, ale wysoka półka złożona z pudełek, która jest właściwie częścią biurka. I dzięki tym skrzynkom możemy powiedzieć, że biurko będzie designerskim elementem we wnętrzu pokoju dziecięcego, czy studenckiego, ale także w biurze nas, dorosłych.

Wypełnienia pudełek zarówno ładnie kontrastują kolorystycznie z naturalnym dekorem dębu, jak i pełnią funkcję zapobiegającą spadaniu przechowywanych przedmiotów na podłogę. Wypełnienia półek w eleganckim odcieniu grafitu. Podoba nam się również to, że cztery pojemniki do przechowywania nie są w linii prostej, przez co biurko wygląda asymetrycznie, ale tym bardziej oryginalnie w każdym wnętrzu. Hiszpański producent jako autor projektu wymyśla również całą gamę półek, które mogą się podobać dzięki nietypowemu designowi i są odpowiednim uzupełnieniem biurka. Jakość, do której jesteśmy już przyzwyczajeni od hiszpańskiego producenta to zasługa grubości laminatu aż 25 mm oraz wykończenia fornirem, który chroni powierzchnię biurka przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Sprzedaż na wyłączność dla Czech

Hiszpańskie meble dziecięce zdobyły wielu klientów nowym, wyjątkowym podejściem do urządzania pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe w bardzo nowoczesnym designie i z możliwością wyboru wielu pastelowych odcieni to właśnie to, czego brakowało na naszym rynku i z przyjemnością prezentujemy projekt hiszpańskiego producenta na naszej stronie internetowej jako wyjątkową ofertę na wyłączność.

Trasman
Hiszpański producent jest jednym z tych, którzy stawiają przede wszystkim na nowoczesne wzornictwo, które projektowane jest zgodnie z zasadami ergonomii życia. Jego pismo jest łatwo rozpoznawalne, design jest bardzo kolorowy, podobnie jak szeroka gama odcieni do wyboru. Tradycja producenta jest wieloletnia i z pewnością jest gwarancją najwyższej jakości dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Meble dziecięce hiszpańskiego producenta są bardzo praktyczne i szanują wymiary pomieszczenia, dlatego sprawdzą się także w małych wnętrzach.

Produkty podobne

Na magazynie Na magazynie
10%
Biurko z regalem dla dzieci i dorosłych - cascina

Biurko z regalem dla dzieci i dorosłych - cascina

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
2 621,67 zł
2 359,50 zł
Biurko z nadstawką Minister artisan oak

Biurko z nadstawką Minister artisan oak

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 122,62 zł
Półka z biurkiem Skrypt

Półka z biurkiem Skrypt

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 535,95 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych