ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rustykalna jadalnia z litego drewna Cassala-Sao Bento

Producent: IL
Kod: IL040-2015
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport
Stół: rozkładany-90x77x160-200
1 728 zł
Komoda: 6 szuflad-117x109x51
1 728 zł
Witryna:171x212x51 cm
4 081 zł
Taboret: 48x39x36
312 zł

Dane produktu

Materiał: sosna
Wykończenie: wodorozcienczalny lakier
Kolor: przezroczysty biały-odcień tapicerki
Kraj pochodzenia: Niemcy
Sposób dostawy: demont / całość
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rustykalna jadalnia z litego drewna w połączeniu z tapicerowanymi meblami

W tym projekcie jadalni, niemiecki producent połączył rustykalne meble z nietypowym designem tapicerowanych mebli. Połączenie pełne wyraźnych kontrastów w efekcie końcowym stanowi harmonijną całość. Niemiecki producent do tego zestawu włączył rozkładany stół, komodę z szufladami i obszerną witrynę. Tapicerowane meble z wielokolorową tapicerką podkreślają elegancję białych mebli. Przezroczysty biały lakier zachowujący widoczną strukturę drewna sosnowego jest elementem łagodzącym wyraźne kontrasty i łączącym obie kolekcje w harmonijnie całość. Kolekcja mebli rustykalnych Cassala oferuje szereg możliwości do wyposażenia nie tylko jadalni, ale również salonu. Meble tej kolekcji są do dyspozycji również w kombinacji białego i brązowego koloru.

 

Rozkładany stół ma możliwość rozłożenia ze 160 cm do 200 cm. Materiałem do produkcji jest odpowiednio wysuszone drewno sosnowe bez wad i pęknięć, nie podlegające deformacjom. Rozłożenie stołu możliwe jest dzięki wysokiej jakości drewna i szczegółowemu wykonaniu. Dostawa mebli w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Rustykalna jadalnia pełna kolorow

Połączenie wielokolorowych tapicerowanych mebli konserwatywnym wyglądem wyposażenia jadalni można określić jako co najmniej nietypowe, ale harmonijne. Dodatkowym atutem jest wysoki komfort siedzenia oferowany tapicerowanymi meblami. Producent włączając tapicerowane meble do tego zestawu, chciał udowodnić że meble rustykalne znajdą zastosowanie również w nowoczesnych mieszkaniach.

 

Dzięki zastosowaniu prezentowanych mebli można również stworzyć połączenie salonu i jadalni w identycznym stylu. Rozwiązanie idealne do małych mieszkań, kiedy nie mamy do dyspozycji oddzielnego pokoju do jadalni. V ofercie mamy do dyspozycji ławę i komody odpowiednie do wyposażenia salonu i jadalni. Meble z litego drewna zawsze potrafią stworzyć przyjemną atmosferę. Drewno to naturalny, ekologiczny materiał, pozytywnie wpływający na psychikę ludzką.


Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 3-20901565

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 3-20901565

Dostępność
2 - 3 tygodnie
2 035 zł
Rustykalna jadalnia z litego drewna Cassala biała

Rustykalna jadalnia z litego drewna Cassala biała

Dostępność
2 - 3 tygodnie
od 4 081 zł
Rustykalny stolik do kawy Cassala 7.2-20901612

Rustykalny stolik do kawy Cassala 7.2-20901612

Dostępność
2 - 3 tygodnie
613 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie