ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 2.2-20901597

Producent: IL
Kod: IL035-2015
1 728 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 117 cm
Szerokość: 109 cm
Głębokość: 51 cm
Waga: 52 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały-brązowy
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Elegancka rustykalna komoda z litego drewna

Oferta kolekcji mebli rustykalnych z litego drewna Cassala, niemieckiego producenta przeznaczona do wyposażenia jadalni i salonu. Cały szereg mebli z jakościowego drewna sosnowego pokrytego białym przezroczystym lakierem, zachowującym widoczną strukturę drewna. Komoda z sześcioma szufladami uzupełniona jest blatem w kolorze brązowym. Pomimo wyraźnego stylu rustykalnego, cała kolekcja Cassala wykonana jest w prostych liniach bez tradycyjnej masywności, ale z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie. Rustykalny wygląd podkreślają stylowe uchwyty.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowość wykonania. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe, odpowiednio wysuszone bez wad i pęknięć. Biały przezroczysty lakier zachowuje widoczność struktury drewna. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Meble z drewna tworzą przyjemną atmosferę

Drewno jako materiał do produkcji mebli pozytywnie wpływa na psychikę ludzką. Trudno się więc dziwić, że jego popularność wzrasta nie tylko wśród klientów, ale powraca również do łask producentów. Naturalne drewno najczęściej stosowane jest do produkcji mebli rustykalnych, jednak w odróżnieniu od tradycyjnych konstrukcji sprzed kilku lat, dzisiejsze meble rustykalne wykonane są w nowoczesnych, prostych liniach z naciskiem na praktyczne wykorzystanie. Cechują je również mniejsze rozmiary i co za tym idzie, możliwość zastosowania w małych wnętrzach.

W kolekcji znaleźć można też stół, komody różnych rozmiarów lub witrynę. Do dyspozycji jest również stolik do kawy, co pozwala nam na wykorzystanie mebli tej kolekcji do wyposażenia salonu.


Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 3-20901565

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 3-20901565

Dostępność
2 - 3 tygodnie
2 035 zł
Rustykalna witryna z litego drewna Cassala 4-20901570

Rustykalna witryna z litego drewna Cassala 4-20901570

Dostępność
2 - 3 tygodnie
4 081 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie