ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 5.2-20901562

Producent: IL
Kod: IL030-2015
1 493 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 92 cm
Szerokość: 118 cm
Głębokość: 51 cm
Waga: 47 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: sosna
Wykończenie: wodorozcienczalny lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały-brązowy
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rustykalna komoda z drewna sosnowego

Dla miłośników mebli rustykalnych, kolekcja mebli z litego drewna Cassala niemieckiego producenta, ma naprawdę wiele do zaoferowania. Szeroka oferta mebli rustykalnych do wyposażenia jadalni i salonu. Eleganckie połączenie kontrastujących ze sobą kolorów białego i brązowego, zachowujących widoczną strukturę drewna, tworzy bardzo przyjemną atmosferę. Rustykalny wygląd komody podkreślają stylowe uchwyty. Prezentowana komoda swoimi rozmiarami należy do kategorii średnich, posiada dwie szuflady i dwie skrzynki z półkami. W ofercie znaleźć można komody mniejsze tak samo jak i obszerniejsze, wszystkie w identycznym designie.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowość wykonania. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe, odpowiednio wysuszone bez wad i pęknięć. Biały przezroczysty lakier zachowuje widoczność struktury drewna. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Rustykalne meble nie tylko do domów wiejskich

Pomimo faktu, że kolekcja Cassala wykonana jest w rustykalnym stylu, jej elementy można wykorzystać w dowolnym, nawet bardzo nowoczesnym, wnętrzu. Meble rustykalne tej kolekcji wykonane są w nowoczesnych, prostych liniach i pozbawione są typowej masywności, co umożliwia ich zastosowanie również w mniejszych pomieszczeniach.

W kolekcji znaleźć można stół z możliwością rozłożenia, obszerne komody czy witrynę. W ofercie znajduje się również stolik do kawy co umożliwia zastosowanie mebli tej kolekcji również w salonie.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda Elise II 0187BA2P

Komoda Elise II 0187BA2P

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 203 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie