ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy Infinity light akacja w elementach

Producent: PRS
Kod: PRS004-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 101x71x204 cm
623 zł
Stolik nocny: 44x42x33
137 zł
Komoda: 77x78x40
342 zł

Dane produktu

Nośność: 90 kg
Powierzchnia spania: 90x190/90x200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana 12-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: light acacia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Z kolekcji Infinity możemy zestawić pokój dziecięcy dokładnie według potrzeb

W dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie oferowanej przez francuskiego producenta. Meble wykonane w imitacji jasnego drewna akacjowego nadają się nawet do ciemniejszych pokoi dziecięcych. Pomimo atrakcyjnej ceny producent zachował, typową dla niego, wysoką jakość. Aranżacja pokoju dziecięcego meblami kolekcji Infinity to na pewno dobre i tanie rozwiązanie. Łóżko dziecięce posiada szufladu. Szafa posiada lustro, które docenią zwłaszcza dziewczęta. W skład kolekcji wchodzi również biurko o identycznym designie, dostępne jako w ofercie pojedynczych elementów.

 

Aldo poleca: łóżko opcjonalnie pod materac 90x190 cm lub 90x200 cm

 

Francuski producent nawet u najprostszych konstrukcji zachowuje, typową dla siebie, wysoką jakość. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18-25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Czego nie może zabraknąć w pokoju dziecięcym?

Przede wszystkim nie może zabraknąć łóżka z jakościowym materacem i oczywiście nie może też zabraknąć biurka. Te dwa elementy to podstawa pokoju dziecięcego. Według ilości wolnej przestrzeni w pokoju dziecięcym uzupełniamy je o przestrzeń do przechowywania w postaci komody i szafy. W pokoju dziecięcym możemy też umieścić regał czy biblioteczka, ale na pewno powinno być jakościowe krzesło gwarantujące zdrowe siedzenie i zdrowy rozwój dziecka.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dziecięcy Charley prs 2498

Pokój dziecięcy Charley prs 2498

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 130 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie