ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesne meble do salonu Ceram I 0307

Producent: PRS
Kod: PRS00251-2014
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport
Stolik do kawy: 100x35x68
569 zł
Stolik RTV: 137x45x41
730 zł
Komoda: 201x84x52
1 740 zł

Dane produktu

Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy

Meble do salonu z kolekcji Ceram

Jeśli szukasz do salonu ładne, nowoczesne meble w białym kolorze, to z kolekcji Ceram francuskiego producenta, można wybrać z wielu elementów. Z uwagi na ponadczasowy design przetworzony do najmniejszego szczegółu cena mebli jest korzystna. Ponadto meble nadają się dla rodzin z małymi dziećmi (wszystkie krawędzie są zaokrąglone) ale oczywiście także dla rodzin bez dzieci. W kolekcji, i oczywiście również w naszej ofercie, znajdą Państwo jako jeden z dostępnych elementów również stół do jadalni, jako rozwiązanie dla jadalni w salonie. Do małych wnętrz i do przestronnych pomieszczeń salonu.

 

Kolekcja Ceram to kolekcja francuskiego producenta, który kładzie nacisk na jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji stołu zastosował płytę laminowaną o grubości 16 - 25 mm. Grubsze płyty wykorzystywane są do obwodowej konstrukcji mebli dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i stabilne. Dostawa w częściach z koniecznościąmontażu. według instrukcji.

 


Wybieramy meble do salonu

Jeżeli jesteś właścicielem małego wnętrza i nie masz dużo wolnego miejsca rozwiązaniem może być także meblościanka RTV z dużą ilością miejsca do przechowywania, którą oczywiście można także uzupełnić elementami z kolekcji, takimi jak komoda, stolik, czy witryna. Jeśli masz do dyspozycji większe wnętrze, wyposażenie salonu może być w duchu naszej propozycji, kiedy można sobie pozwolić na swobodne rozmieszczenie elementów mebli w pomieszczeniu.

 

   

 

Meble są wysokiej jakości i dzięki wykończeniu powierzchni praktycznie nie wymagają konserwacji. Jak już wspomniano na wstępie, dzięki zaokrąglonym krawędziom są również odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Design został stworzony z myślą o maksymalnym wykorzystaniu miejsca w danym wnętrzu. Kolekcja Ceram należy do tych,które z przyjemnością polecamy. Proporcja między jakością i ceną, jest więcej niż korzystna.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Nowoczesna komoda Ceram z oświetleniem 0307E4PT

Nowoczesna komoda Ceram z oświetleniem 0307E4PT

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 740 zł
-10%
Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Przybliżony czas dostawy:
569 zł
na magazynie
512 zł
Stolik RTV Ceram 0307BATV

Stolik RTV Ceram 0307BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
730 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie