ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Nowoczesne meble do salonu Ceram I 0307

Producent: PRS
Kod: PRS00251-2014
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Stolik do kawy: 100x35x68
580 zł
Stolik RTV: 137x45x41
745 zł
Komoda: 201x84x52
1 774 zł

Dane produktu

Kolor: biały
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy

Meble do salonu z kolekcji Ceram

Jeśli szukasz do salonu ładne, nowoczesne meble w białym kolorze, to z kolekcji Ceram francuskiego producenta, można wybrać z wielu elementów. Z uwagi na ponadczasowy design przetworzony do najmniejszego szczegółu cena mebli jest korzystna. Ponadto meble nadają się dla rodzin z małymi dziećmi (wszystkie krawędzie są zaokrąglone) ale oczywiście także dla rodzin bez dzieci. W kolekcji, i oczywiście również w naszej ofercie, znajdą Państwo jako jeden z dostępnych elementów również stół do jadalni, jako rozwiązanie dla jadalni w salonie. Do małych wnętrz i do przestronnych pomieszczeń salonu.

 

Kolekcja Ceram to kolekcja francuskiego producenta, który kładzie nacisk na jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji stołu zastosował płytę laminowaną o grubości 16 - 25 mm. Grubsze płyty wykorzystywane są do obwodowej konstrukcji mebli dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i stabilne. Dostawa w częściach z koniecznościąmontażu. według instrukcji.

 


Wybieramy meble do salonu

Jeżeli jesteś właścicielem małego wnętrza i nie masz dużo wolnego miejsca rozwiązaniem może być także meblościanka RTV z dużą ilością miejsca do przechowywania, którą oczywiście można także uzupełnić elementami z kolekcji, takimi jak komoda, stolik, czy witryna. Jeśli masz do dyspozycji większe wnętrze, wyposażenie salonu może być w duchu naszej propozycji, kiedy można sobie pozwolić na swobodne rozmieszczenie elementów mebli w pomieszczeniu.

 

   

 

Meble są wysokiej jakości i dzięki wykończeniu powierzchni praktycznie nie wymagają konserwacji. Jak już wspomniano na wstępie, dzięki zaokrąglonym krawędziom są również odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Design został stworzony z myślą o maksymalnym wykorzystaniu miejsca w danym wnętrzu. Kolekcja Ceram należy do tych,które z przyjemnością polecamy. Proporcja między jakością i ceną, jest więcej niż korzystna.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.