ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Nowoczesna komoda Ceram z oświetleniem 0307E4PT

Producent: PRS
Kod: PRS00244-2014
1 774 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały
Wysokość (cm): 84 cm
Szerokość (cm): 201 cm
Głębokość: 52 cm
Waga: 82,7 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda Ceram z oświetleniem zaskoczy nie tylko wyglądem

Kolekcja Ceram nowoczesnych mebli do jadalni i salonu jest naprawdę ponadczasowa. Producent wybrał proste linie połączone z modnym kolorem bieli, wszystko dodatkowo uzupełnione efektownym oświetleniem LED. Mimo nowoczesnego designu komoda jest elementem dostarczającym dużo miejscami do przechowywania podzielonymi na 3 szafki i 1 szuflade. Szafka  środkowa w dwudrzwiowym wykonaniu. Za drzwiami, w wewnętrznym układzie szafek zawsze znajduje się jedna półka. Kolekcja Ceram oferuje możliwość wyboru innych elementów z szerokiej oferty, można w ten sposób wyposażyć w jednym stylu.

 

Francuski producent kolekcji Ceram, kładze nacisk na jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji komody wykorzystał płyty laminowane o grubości  od 16 do 25 mm. Grubsze płyty są wykorzystane przy konstrukcji obwodowej komody, co zapewnia jej stabilność i wytrzymałość. Cena komody jest z oświetleniem LED. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Komoda jako część wnętrz

Jak wspominaliśmy na wstępie,kolekcja Ceram oferuje meble do umeblowania salonu i jadalni. Zdecydowanie warto obejrzeć inspirację umeblowania 
wnętrza przez francuskiego producenta.

 

   

 

Meble zaprojektowane są bardzo prosto, ale pod kątem maksymalnego zastosowania w praktyce. Zdecydowanie warto wspomnieć o meblościance RTV pod kino domowe lub o projekcie stołu do jadalni. Kolekcja, dzięki ofercie oddzielnych elementów przeznaczona jest do urządzenia małych i dużych wnętrz. Na naszych stronach zaliczamy tę kolekcję, do mebli z ponadczasowego wzornictwem zaprojektowanym zgodnie z zasadami ergonomii.

Z tym związana jest konserwacja. W zasadzie nie wymaga żadnej. Wykończenie w białym kolorze łatwym w utrzymaniu i konserwacji. Szeroką ofertę przedstawiamy w kategorii mebli do salonu i do jadalni.

 

Parisot
Grupa Parisot  powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.