ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna witryna Ceram 0307BAHU

Producent: PRS
Kod: PRS00250-2014
980 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 135 cm
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 38 cm
Waga: 49,5 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna witryna Ceram jako praktyczne rozwiązanie wnętrza

Witryna jest przyjemna dla oka, oferuje dużo miejsca do przechowywania i jej umieszczenie jest odpowiednie zarówno do salonu jak i do jadalni. Popularny  śnieżno biały kolor dla nowoczesnych mebli. Kolekcja Ceram oferuje szeroki wybór z oferty oddzielnych elementów. Ze względu na szczegółowość obróbki i elegancki, nowoczesny design, również cena jest atrakcyjna.

 

Powierzchnia nie wymagająca konserwacji ze wzglądu na wysoką jakość przetwarzania i powierzchniowej obróbki francuskiego producenta. Do produkcji wykorzystano płytę laminowaną o grubości 16 - 25 mm. Grubsze płyty wykorzystane są do konstrukcji obwodowej, żeby mebel był stabilniejszy i solidniejszy. Kolekcja Ceram, a nie dotyczy to tylko witryny, jest takže odpowiednia dla rodzin z małymi dziećmi.ponieważ wszystkie krawędzie są zaokrąglone. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Nowoczesne meble do małych i dużych wnętrz

Kolekcja Ceram jest bardzo elastyczna. Dzięki szerokiej ofercie możliwe jest urządzenie wnętrza w zależności od swoich potrzeb i w zależności od wielkości pomieszczenia. Idealnym rozwiązaniem do małego salonu jest np.meblościanka RTV, a wręcz przeciwnie do dużych pomieszczeń będzie pasowała duża komoda. Oferta obejmuje również stolik pod telewizor, stolik kawowy i stół do jadalni. W dodatku nawet w dwóch wymiarach do wyboru. Wnętrze urządzone meblami Ceram jest bardzo eleganckie.

 

   

 

Jako sprzedawcy kolekcji Ceram możemy polecić ją od razu z kilku powodów. Jest tania, biorąc pod uwagę unikalny design i wysoką jakość. Jest idealnym rozwiązniem dla rodzin z dziećmi z uwagi na zaokrąglenie krawędzi.

Witryna oferuje jako miejsce do przechowywania w szklanej części dwie szuflady a za szybą miejsce do przechowywania, po prawej stronie za drzwiami są trzy półki. Zaskakującym i bardzo efektownym elementem jest metalowy uchwyt, raczej nie spotykany w nowoczesnych koncepcjach.

 

Parisot
Grupa Parisot  powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Nowoczesne meble do salonu Ceram I 0307

Nowoczesne meble do salonu Ceram I 0307

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 1 740 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie