ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesne biurko Sherwood 407050

Producent: DME - F
Kod: DME0017-2016
609 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 77 cm
Długość: 139 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 44,7 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15, 18 a 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb shannon
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Nowoczesne, obszerne biurko

Biurko nowoczesne i obszerne nie tylko pod względem ilości przestrzeni do przechowywania, ale również co obszerności samego blatu biurka. Wygląd biurka możemy okraślić jako nowoczesny i to nie tylko pod względem konstrukcji, ale również kolorystyki. Pomimo prostej konstrukcji biurko posiada masywny wygląd. Kolekcja Sherwood zawiera również wiele kolejnych elementów do wyposażenia pokoju studenckiego lub biura o identycznym wyglądzie. Bardzo atrakcyjna kolorystyka v imitacji drewna dębowego odcienia vulcano, odpowiednia jest raczej do jaśnieszych pomieszczeń.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i pomysłowość konstrukcji. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15,18 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie