ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meble do salonu Mathis 0192

Producent: PRS
Kod: PRS00269-2014
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport
Komoda: 216x90x53
2 544 zł
Witryna:107x158x48 cm
2 944 zł
Stolik RTV: 142,7x51x48,8
1 312 zł
Stolik do kawy: 110x39,5x74
822 zł
Lustro: 190x55x2,2
571 zł

Dane produktu

Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb melamine
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Nowoczesne i tradycyjne wnętrze salonu

Meble z kolekcji Mathis, którą na naszych stronach prezentuje francuski producent, to oferta o nietypowym wyglądzie, w której znajdą coś dla siebie miłośnicy mebli z masywu, jak również nowoczesnych kolekcji. Dla pary, w której każda osoba ma inny gust, kolekcja ta może stanowić swego rodzaju kompromis. Meble są w dodatku bardzo jakościowe, poszczególne elementy imitują drewno dębowe nie do rozpoznania, ponadto jakość pomimo zastosowania materiału lamino jest dzięki precyzyjnej obróbce porównywalna z elementami z masywu.

 


Francuski producent zawsze kładzie nacisk na jakość, tak więc imitacja, w tym wypadku drewna dębowego, jest dzięki nowym technologiom nie do odróżnienia od oryginału. W produkcji zastosowano klasyczne deski laminatowe, a zatem nie wymagające specjalnej troski, jaka potrzebna jest przy drewnie dębowym. Dobrze się stało, że pomimo nowoczesnego dizajnu pozostał niezmienny masywny wygląd. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Kolekcja mebli do małych i dużych pomieszczeń

Dzięki możliwości elestycznego doboru elementów można urządzać salon w małych i dużych mieszkaniach. Można iść jeszcze dalej. Jeżeli trzeba w salonie umieścić kącik jadalniany tak, by był dopasowany do reszty umeblowania, można skorzystać w kolekcji Mathis z oferty rozkładanego stołu jadalnianego odpowiedniego właśnie do tej roli. Co konkretnie można wybierać do salonu?


- obszerna komoda ze szufladkami 
- przeszklona witryna 
- stolik RTV 
- stolik konferencyjny 
- lustro


Kolekcja jest kosztowna, na naszych stronach należy do najdroższych. Jest to spowodowane trendy dizajnem, masywnym wyglądem oraz opracowaniem powierzchni, które ze względu na imitację drewna jest bardziej wymagające. Chodzi jednak o bardzo jakościowe meble, które mogą służyć przez wiele lat.

 

Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego designu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Lustro Mathis 0192MIRO

Lustro Mathis 0192MIRO

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
571 zł
Stolik telewizyjny  Mathis 0192BATV

Stolik telewizyjny Mathis 0192BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 312 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie