ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Witryna Mathis 0192ARGE

Producent: PRS
Kod: PRS00265-2014
2 944 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 158 cm
Szerokość: 107 cm
Głębokość: 48 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb melamine
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna witryna Mathis do każdego wnętrza

Kolekcja Mathis francuskiego producent jest jednym słowem ponadczasowa. Masywny wygląd w prostych liniach imituje doskonale drewno dębowe. Kolekcja Mathis oferuje szereg samodzielnych elementów do urządzenia jadalni lub salonu. Witrynę zastosować można w obydwu wymienionych, dzięki swej oryginalności i stylowi umieszczona może być praktycznie gdziekolwiek.Francuski producent kładzie nacisk na jakość i właściwy dizajn, co niestety znajduje swoje odbicie w cenie. Kolekcja należy jednak do tych, który służyć mogą przez wieki. Laminatowa deska z masywnymi składnikami jakość tylko wzbogaca. Odcień dębu melamine jest nie do odróżnienia od prawdziwego masywu. 
 

 

W każdym wnętrzu potrzebne są pojemniki

Chyba w każdym pomieszczeniu, włącznie z jadalnią czy salonem, potrzebujemy miejsce do przechowywania odzieży i innych rzeczy. W każdym pokoju potrzebujemy po prostu mieć jakąś szafkę, szafę, komodę lub jak w tym przypadku witrynę. Stanowi ona idealne rozwiązanie, o ile mamy zamiar wystawić jakieś dekoracje. Jeszcze lepiej, jeżeli jest rozdzielona na dwie części, otwartą przeszkloną i zamkniętą z drzwiczkami.Kolekcja Mathis jest droższa. Bardzo duży nacisk położony w niej został na jakość i oryginalność bardziej złożonego produkcyjnie wyglądu, a stąd i wyższa cena. Miłośnik jakościowego dizajnu, przeznaczonego na kilkadziesiąt lat, na pewno przekona się do tej kolekcji i sam na podstawie zdjęć zapozna się z jej jakością.Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego designu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Meble do salonu Mathis 0192

Meble do salonu Mathis 0192

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 2 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie