ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Stolik telewizyjny Mathis

Producent: PRS
Kod: PRS00267-2014
1 338 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Transport Darmowy

Dane produktu

Kolor: dąb melamine
Wysokość (cm): 51 cm
Szerokość (cm): 142,7 cm
Głębokość: 48,8 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik RTV Mathis

Połączenie masywnego wyglądu z prostymi liniami, uzupełnione w dodatku o doskonałą imitację drewna dębowego, to w gruncie rzeczy trend naszych czasów. Nie tak dawno temu były to jeszcze meble z połyskiem, te jednak dziś już odchodzą pod naciskiem nowej fali, której charakterystycznymi cechami są nie tylko imitacja danego drewna, ale ponadto i stylu upodabniającego meble do tych z masywu. Kolekcja Mathis to nie tylko stolik RTV, ale i szereg innych elementów przeznaczonych do urządzania jadalni czy salonu.

 


Francuski producent łączy w kolekcji Mathis jakość i współczesne trendy urządzania mieszkań. Laminatowa deska wykorzystana jako materiał w połączeniu z elementami z prawdziwego masywnego drewna, a to wszystko jednoczone opracowaniem powierzchni nie do odróżnienia od prawdziwego drewna dębowego. Powierzchnia jest oczywiście imitacją drewna. Stolik z drewna dębowego byłby jednak o wiele droższy, w dodatku z większymi wymogami w zakresie opieki nad materiałem. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Stolik RTV "nie tylko" do salonu

Stolik może być częścią składową nie tylko jadalni, ale też i sypialni. W zależności od upodobań nabywcy i od tego, gdzie jest na niego miejsce. Kolekcja Mathis oferuje poza tym meble do jadalni czy salonu równocześnie, zwłaszcza w małych mieszkaniach zyskujemy w ten sposób możliwość harmonijnego układu kącika jadalnianego właśnie jako segmentu salonu. Oczywiście z identycznym dizajnem.

 


Dlaczego kolekcja Mathis jest droga? Producent stara się wręcz odwrotnie dostarczać meble taniej, niż gdyby wykonane były z prawdziwego drewna dębowego, z drugiej jednak strony w porównaniu z meblami o odcieniach pastelowych opracowanie powierzchni, imitujące drewno, jest o nieco droższe. Technologie do tego rodzaju opracowań są kosztowniejsze, pomimo to jednak stają się coraz bardziej popularne.


Dodatkowym plusem jest w tym wypadku połączenie stylowych i nowoczesnym wątków w jednym elemencie mebli. O ile stolik telewizyjny się klientowi spodoba, może go uzupełnić o komodę, witrynę lub lustro, bardzo praktyczny jest też rozkładany stół jadalniany. O tym, jak pokój może wyglądać, przekonać się można na załączonych zdjęciach.

 


Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego designu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Meble do salonu Mathis

Meble do salonu Mathis

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
od 3 003 zł
Meble do jadalni Mathis

Meble do jadalni Mathis

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
od 3 003 zł

Produkty podobne

Stolik RTV Wendy

Stolik RTV Wendy

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
396 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.