ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko piętrowe – pokój dziecięcy Gravity 2347LISP-AR1P-PORB-TILI

Producent: PRS
Kod: PRS0025-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe:242x171x110
2 246 zł
Szuflada pod łóżko: 18x110x207 cm
416 zł
Komoda: 94x106x35
602 zł

Dane produktu

Kolor: popielaty biały
Obciążenie: 70-90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materacy
Stelaż: płyta z otworami
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe dla dwójki a nawet trójki dzieci

Łóżko piętrowe z kolekcji mebli dziecięcych Gravity może być dobrym rozwiązaniem miejsca do spania nawet dla trójki dzieci, o ile szuflada zostanie wykorzystana jako leżanka, lub dla dwójki dzieci, jeżeli szuflada wykorzystana zostanie w tradycyjny sposób do przechowywania pościeli czy innych przedmiotów. Piętrowe łóżko jako tańsze rozwiązanie można nabyć również bez szuflady. Kolejnym elementem mebli w projekcie pokoju dziecięcego jest komoda. W jej przypadku proponuje francuski producent możliwość doboru odcienia drzwiczek, w naszym projekcie wybraliśmy odcień różu dla dziewcząt. Istnieje jednak cały szereg innych motywów dla chłopców, lub neutralny dla chłopca i dziewczynki. Zmieniając różowe dodatki na bardziej chłopięce można ten sam projekt wnętrza doskonale wykorzystać. Piętrowe łóżko wyposażone jest w półki, dzięki którym każde dziecko ma własną, osobistą przestrzeń. W kolekcji Gravity można też wybrać piętrowe łóżko dla jednego dziecka, w którym częścią składową łóżka jest biurko, lub piętrowe łóżko w postaci rogówki. Nabyć można też jako uzupełnienie projektu biurko o identycznym dizajnie, które w ofercie prezentowane jest jako samodzielny element.

 

Francuski producent kładzie nacisk na pomysłowość konstrukcji i wysoką jakość. Łóżko piętrowe oraz meble kolekcji Gravity są gwarancją bezpieczeństwa. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm. Do konstrukcji łóżka wykorzystano płytę grubości 22 mm, do półek i szafek o grubości 15 mm. Łóżko umożliwia zmianę układu. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Jak zaaranżować pokój dziecięcy dla trójki dzieci

Piętrowe łóżko z dodatkową leżanką jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy potrzebujemy zaoszczędzić trochę miejsca w pokoju. Dzieci zyskują więcej miejsca do zabawy, nie trzeba przecież ich pokoju zapełnić meblami. Poza tym dzieci kochają piętrowe łóżka. Na dodatek łóżko piętrowe francuskiego producenta jest bezpieczne, schodki mają dostateczną szerokość i barierkę, która okala również górne łóżko. W razie potrzeby można, na przykład na noc przesunąć szufladę na inne miejsce w pokoju dziecięcym, nie musí być obok dolnego łóżka. Piętrowe łóżka francuskiego producenta możemy polecić z wielu powodów..

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zniżka 45%
Łóżko dziecięce Bibop - dla 3 osób

Łóżko dziecięce Bibop - dla 3 osób

Przybliżony czas dostawy: na magazynie - dostawa 1.tygodnia w styczniu
3 926 zł
2 159 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.