ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce dla chłopców Captain 10.304.1100-1103

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0089-2016
2 751 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 109 cm
Szerokość: 105 cm
Długość: 209 cm
Nośność: 110 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: z flagą, stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: kasztanowy-jasno niebieski
Kraj pochodzenia: Turcja
Transport: Darmowy
Wydłużona gwarancja: 7 lat

Zdecydowanie chłopięce łóżko, co widać już na pierwszy rzut oka

Meble dziecięce stylizowane w temacie filmowym czy bajkowym cieszą się coraz większej popularności. Kolekcja markowych mebli New Joy z gwarancją wydłużoną do 7 lat oferuje kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego w pirackim stylu. Przedstawiane łóżko o wyglądzie statku pirackiego oferuje nie tylko unikalny wygląd, ale również wysoką jakość i komfort. W cenie łóżka stelaż i widoczna na dziobie flaga piracka. Powierzchnia spania 90x200 cm jest wystarczająca nawet dla uczniów i nastolatków. W ramach kolekcji Captain mamy do dyspozycji kolejne „pirackie“ meble do kompletnego wyposaúenia pokoju dzieci!cego. Nie zabrakůo biurka, komody czy szafy. Producent oprócz unikalnego wyglądu dba również na bezpieczeństwo dzieci i zaopatrzył łóżko w zaokrąglone krawędzie i mini barierkę.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy znany jest swymi produktami w większości krajów Europy, i wkracza również na polski rynek. Meble dziecięce z gwarancją wydłużoną do 7 lat są korzystną inwestycją. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie