ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce biurko dla chłopców Champion Racer

Producent: CL-T
Kod: CLT00103--2016
970 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 76 cm
Szerokość: 107 cm
Głębokość: 69 cm
Materiał: płyta laminowana 8, 12, 16 i 25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Biurko dla chłopca BiDesk do pokoju samochodowego

W pokoju miłośnika samochodów nie może zabraknąć prawdziwego, rajdowego biurka, na którym nauka będzie przychodzić dziecku z łatwością. Biurko BiDesk wykonano z dbałością o każdy detal, tak by zapewnić dziecku zarówno wygodną przestrzeń do nauki jak i maksymalnie dopasować mebel do pozostałych mebli z kolekcji rajdowej. Wszystkie elementy dekoracyjne o tematyce samochodowo – rajdowej są jednak dyskretne i stonowane. To biurko zachwyci każde dziecko, a dzięki sporym rozmiarom blatu może być wykorzystywane aż do dorosłości – zwłaszcza, że jego design pozwala dopasowanie go do różnego stylu mebli. 

Biurko samochodowe Champion Racer – opis mebla

Biurko zostało wykonane z płyty laminowanej, a jego gładka, błyszcząca struktura jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Duża powierzchnia blatu, daje sporo miejsca do pracy. Biurko wyposażono w szeroką szufladę na całej szerokości biurka (podzieloną na kilka części – tak jak szuflady regałów u mechanika). W blacie biurka zamontowano również wygodną przelotkę na kable do komputera. Biurko Champion Racer dostępne jest również w wersji z praktyczną dostawką.
Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce tego producenta wpełni akceptują potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcych. Koncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Więcej z kolekcji

Meble dla chłopca do pokoju dziecięcego, kolekcja Champion

Przejdź do kolekcji
Kolekce
Kolekce
Kolekce

W kolekcji znajdziesz także

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie