ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko dziecięce z dostawką Nautica 10.506.1401-1400

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0083-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Biurko : 136x108x63
1 698 zł
Szafka:45x35x24
327 zł

Dane produktu

Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały, niebieski, czerwony
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Biurko dziecięce z praktyczną skrzynką do zawieszenia

Kolekcja markowych mebli to zawsze wysoka jakość, w wypadku kolekcji Nautica udokumentowana siedmioletnią gwarancją. Kolejnym plusem kolekcji to również oryginalny wygląd, co łatwo ocenić na podstawie przedstawianego biurka tej kolekcji. Biurko dysponujące znaczną przestrzenią do przechowywania w postaci szuflad i półek do odkładania. Przestrzeń tą można poszerzyć przy pomocy praktycznej dostawki w formie szafki do zawieszenia. Nietypowe połączenie typowo chłopięcych kolorów dostosowane jest do całkowitej koncepcji kolekcji Nautica inspirowanej morzem.

 

Aldo poleca: pokój dziecięcy Nautica dla chłopców
Aldo poleca: pokój dziecięcy o narodzin do dorosłości Nautica

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie