ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko dziecięce G55-150

Producent: Gaut
Kod: GA005-2015
1 098 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 130 cm
Głębokość: 59 cm
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Eleganckie biurko dziecięce

W kolekcji mebli dziecięcych G55 francuski producent stawia zdecydowanie na nowoczesny design. Z oferty pojedynczych elementów można zestawić pokój dziecięcy dla dzieci lub studentów. W kolekcji znajdują się cztery rozmiary łóżek, co daje bardzo wiele możliwości. Białe biurko z nietypowym rozmieszczeniem miejsc do przechowywania. Otwarta półka z lewej strony i klasyczna skrzynka z drzwiami po stronie prawej. Rozmiarami biurko należy do większych w kategorii biurek dziecięcych. Popularny biały kolor daje szerokie możliwości łączenia w zestawy z innymi elementami kolekcji.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowe wykonanie, co dokumentuje certyfikatami jakości. Ze względu na wysoką jakość materiałów i wykonania, (obrzeża ABS) cenę można określić jako atrakcyjną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 3 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły. 
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie