ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko dziecięce Foot 401607

Producent: DME - F
Kod: DME0014-2015
411 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 76,2 cm
Szerokość: 113 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: 24 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Biurko dziecięce dla chłopców

Dlaczego dla chłopca? Kolekcję mebli dziecięcych Foot przedstawianą francuskim producentem, charakteryzują motywy z tematyką futbolu, co prawdopodobnie najbardziej zainteresuje chłopców. Mimo raczej chłopięcej tematyki meble zachowują typowo francuską elegancję. Proste linie i dyskretnie wkomponowane motywy pozwalają na wykorzystanie mebli aż do dorosłości dziecka. Biurko choć prostej konstrukcji, jest w pełni wystarczające dla potrzeb ucznia. Biurko i odpowiednie krzesło powinny być integralną częścią każdego pokoju dziecięcego. Biurko Foot spełnia wszelkie podstawowe wymagania i potrzeby ucznia. Zachowuje odpowiednią wysokość blatu 76,2 cm, nie brakuje też przestrzeni do przechowywania w postaci szuflady i szafki z jedną półką.

 

Aldo poleca: możliwość zestawienia biurka z szafkę po lewej stronie.

 

Francuski producent oferuje prosty, ale jakościowy design. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo. 

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie