Biurko dla dzieci i studentów Kyllian

Producent: Gaut
Kod: GA005-2020
niedostępne
1 611,00 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 74 cm
Szerokość (cm): 120 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 36 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: biały, dąb sonoma
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: zmywalna powierzchnia
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: tradycyjne

Biurko dla ucznia z dużą przestrzenią do przechowywania

Można powiedzieć, że biurko z kolekcji mebli dziecięcych Kyllian jest jednym z najbardziej klasycznych w swoim designie. Wymiary obowiązkowe dla szkoły dziecka, wystarczająco duża przestrzeń do przechowywania i blat. Francuski producent przestrzegał również zalecanej wysokości biurka wynoszącej 74 cm, która jest odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym lub dzieci w szkole średniej. Oczywiście pod warunkiem, że dostaniesz również regulowane krzesło dla dziecka do biurka. 

Ale to, co może ci się spodobać na tym biurku, to wysoka jakość, którą dają głównie materiały użyte do jego produkcji. Materiałem do produkcji biurka jest płyta mdf, a także obróbka powierzchni jest bardzo wysokiej jakości. To nie jest papierowa folia, ale utwardzony plastik nakładany natryskowo, dzięki czemu biurko jest łatwe do mycia, a także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wysoka jakość ma także inne meble w kolekcji, z których można złożyć pokój dziecięcy zarówno dla uczniów,  jak i studentów. Wynika to głównie z możliwego wyboru dwóch rozmiarów łóżek. Ze względu na wysoką jakość znajdziesz również łatwą instalację.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły. Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji.

Śledz nas w mediach społecznościowych