ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dziecięca w postaci budki telefonicznej SCWRLB

Producent: VP
Kod: VP0047-2015
2 160 zł
Dostępność:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 190 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 56 cm
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Oryginalne rozwiązanie przestrzeni do przechowywania

Nietypowe rozwiązanie przestrzeni do przechowywania, a raczej nietypowy wygląd typowej szafy belgijskiego producenta. Szafa swym wyglądem idealnie kopiująca typowo londyńskie budki telefoniczne dostosowana jest do wyglądu równie nietypowego łóżka piętrowego w postaci londyńskiego autobusu. Kombinacja przeznaczona raczej dla dwójki chłopców. Wnętrze szafy widoczne jest na dołączonych zdjęciach.

 

Belgijski producent oprócz nietypowego wyglądu kładzie nacisk na jakość i detaliczność wykonania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Aranżujemy nietypowy pokój dziecięcy

Ostatnio tematyczne pokoje dziecięce jak dla dziewcząt tak i dla chłopców, zyskują na popularności. Co prawda pokoje tego typu są z reguły wykorzystywane przez względnie krótki czasu, ale okres ten często bywa zapamiętywany na całe życie. Po dorośnięciu dzieci trzeba liczyć się z potrzebą transformacji tematycznego pokoju dziecięcego na pokój studencki. Dla zwolenników tematycznych pokoi dziecięcych oferta belgijskiego producenta na pewno będzie bardziej niż wystarczająca. Znajdują się w niej samochody wyścigowe, wozy strażackie czy bajkowe karoce dla dziewcząt.VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijska firma. Jakościowe meble dla małych dzieci i studentów. Spółka VP to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, rozpoczynającą się w 1952 roku. Producent belgijski dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, z certyfikatami, dotrzymujące w pełni normy Unii Europejskie dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie