ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dziecięca Champion Racer II

Producent: CL-T
Kod: CLT00184-2016
2 417 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 203 cm
Szerokość: 105 cm
Głębokość: 58 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: srebrny-czerwony
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa dwudrzwiowa do pokoju chłopców w stylu samochodowym

Obszerna, pojemna szafa do pokoju chłopięcego, utrzymana w stylistyce motoryzacyjnej i pasująca wyglądem do pozostałych mebli z kolekcji Champion Racer. Jej wyjątkowy design, to przede wszystkim nadruk na drzwiach, który przypomina wjazd do garażu oraz uchwyty w formie kół samochodu, korespondujące z pozostałymi meblami z kolekcji. Szafa ma wystarczającą pojemność, by pomieścić odzież nawet dwóch chłopców. 

Samochodowa szafa do pokoju chłopięcego – opis mebla

Pojemna szafa została wykonana z płyty laminowanej pokrytej 2 mm folią PVC. Dzięki temu bardzo łatwo się zmywa i można bez żadnego problemu utrzymać ją w czystości. Szafa posiada dwoje drzwi o tradycyjnym sposobie otwierania, a wewnątrz drążek na ubrania z praktycznym oświetleniem LED, zestaw otwartych półek i dwie szuflady. Dzięki temu, że jest wysoka aż na 203 cm, zapewnia dużą ilość miejsca.

Szafa dostarczana jest w formie złożonej, w płaskich paczkach z instrukcją umożliwiającą samodzielny montaż.Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce tego producenta wpełni akceptują potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcych. Koncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Dostępność
2 - 3 tygodnie
707 zł
Dziecięca szafa Bonny BOKL22

Dziecięca szafa Bonny BOKL22

Dostępność
2-3 tygodnie
1 879 zł
Szafa dziecięca w postaci budki telefonicznej SCWRLB

Szafa dziecięca w postaci budki telefonicznej SCWRLB

Dostępność
2-3 tygodnie
2 160 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie