ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Stół jadalniany Gospel 0350TARE

Producent: PRS
Kod: PRS00212-2016
1 728 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 78 cm
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 90 cm
Waga: 58 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb sesame
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny stół jadalniany Gospel

Przedstawiamy bardzo elegancki i jakościowy stół jadalniany kolekcji Gospel francuskiego producenta. W ramach kolekcji mamy do dyspozycji kolejne elementy wyposażenia jadalni lub salonu, o identycznym wyglądzie. Kolekcja idealnie się nadaje do aranżacji salonu i jadalni w jednym pomieszczeniu, co docenią zwłaszcza właściciele małych mieszkań. U tego stołu producent w umiejętny sposób połączył imitację jasnego drewna dębowego z imitacją marmuru. Połączenie nietypowe, ale bardzo eleganckie. W ramach kolekcji mamy również do dyspozycji stół rozkładany. 

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość i wytrzymałość mebli, stosując płyty o ponadstandardowej grubości 18-28 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładany stół Waren 0124TARE-ALLO

Rozkładany stół Waren 0124TARE-ALLO

Dostępność
2 - 3 tygodnie
726 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie