ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 3-20901565

Producent: IL
Kod: IL031-2015
2 035 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 92 cm
Szerokość: 169 cm
Głębokość: 51 cm
Waga: 65 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: sosna
Wykończenie: wodorozcienczalny lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały-brązowy
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Obszerna rustykalna komoda z litego drewna

Dla miłośników mebli rustykalnych niemiecki producent przygotował kolekcję Cassala, oferującą szeroką gamę pojedynczych elementów do wyposażenia jadalni i salonu. Eleganckie meble podkreślają swój rustykalny charakter stylowymi uchwytami i kombinacją kontrastujących ze sobą kolorów, białego i brązowego. Lakierowanie przezroczystym lakierem zachowującym widoczność struktury drewna. Prezentowana komoda jest bardzo obszerna, posiada trzy szuflady i trzy szafki z półkami. Kolekcja Cassala oferuje w identycznym stylu cały szereg mebli.

 

 Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowość wykonania. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe, odpowiednio wysuszone bez wad i pęknięć. Biały przezroczysty lakier zachowuje widoczność struktury drewna. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Nawet do nowoczesnych wnętrz można wykorzystać meble rustykalne

Meble rustykalne tej kolekcji znajdą zastosowanie nawet w mniejszych pomieszczeniach. Meble tej kolekcji posiadają nowoczesną konstrukcję pozbawioną typowej masywności. Posiadają prosty, elegancki design. Stół z tej kolekcji posiada możliwość rozłożenia do większych rozmiarów w odróżnieniu od stolika do kawy, którego głównym atutem jest nowoczesny wygląd.. W ofercie znajdują się również komody mniejszych rozmiarów, idealnie nadające się do mniejszych pomieszczeń.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie