ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rustykalna komoda z litego drewna Cassala 8.2-20901557

Producent: IL
Kod: IL029-2015
808 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 92 cm
Szerokość: 66 cm
Głębokość: 51 cm
Waga: 19 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: sosna
Wykończenie: wodorozcienczalny lakier
Kolor: przezroczysty biały-brązowy
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rustkalna komoda z litego drewna

Oferta mebli rustykalnych w kombinacji kontrastujących ze sobą kolorów białego z brązowym, zyskuje ostatnio na popularności. Prezentowana komoda jest częścią składową kolekcji Cassala, która oferuje wiele pojedynczych elementów do wyposażenia jadalni i salonu. Komoda posiada jedną szufladę i skrzynkę i jest najmniejszą z oferowanych w tej kolekcji. Szuflada posiada jakościowe, metalowe prowadnice. Stylowe uchwyty podkreślają jej rustykalny charakter. Swoistą atmosferę, charakterystyczną dla całej kolekcji, tworzy również przezroczysty lakier zachowujący widoczną strukturę drewna.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowość wykonania. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe, odpowiednio wysuszone bez wad i pęknięć. Biały przezroczysty lakier zachowuje widoczność struktury drewna. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Meble rustykalne do nowoczesnych mieszkań

Pomimo faktu, że kolekcja Cassala wykonana jest w rustykalnym stylu, jej elementy można wykorzystać w dowolnym, nawet bardzo nowoczesnym, wnętrzu. Meble rustykalne tej kolekcji wykonane są w nowoczesnych, prostych liniach i pozbawione są typowej masywności, co umożliwia ich zastosowanie również w mniejszych pomieszczeniach.

Kolekcja obejmuje wiele innych elementów, takich jak stół, obszerniejsze komody czy witrynę. Do dyspozycji jest również stolik do kawy umożliwiający zastosowanie mebli tej kolekcji do wyposażenia salonu.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie