ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Rozkładany stół do jadalni Chris 0184TARE-ALLO

Producent: PRS
Kod: PRS00431-2014
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Stół: 78x180x89
1 479 zł
Dostawka do stołu (zestaw 2szt): 89x39 cm
591 zł

Dane produktu

Kolor: Jasny dąb
Wysokość (cm): 78 cm
Szerokość (cm): 84,3 cm
Długość (cm): 180 cm
Waga: 60 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Wykończenie: 3D dekor, relief

Rozkładany stół – jedynie jakościowy

Jeżeli zdecydowaliście się na zakup stołu do jadalni z możliwością rozkładania, zwróćcie uwagę na sposób rozkładania, a przede wszystkim na mechanizm. Większością nikt z was nie chce tracić wiele czasu na rozkładaniu stołu. To zapewni wam jedynie szczegółowe i dokładne opracowanie, które jest tak proste, że z pewnością zrozumie go nawet dziecko. Takie atrybuty wam proponuje francuski producent także dla innych części mebli z kolekcji Chris. Możecie sobie tak zestawić wnętrze jadalni w jednolitym stylu, a co do jakości, to na pewno będziecie zadowoleni.

 

Niestety z wysoką jakością wiąże się także wyższa cena, która dotyczy mebli z kolekcji Chris. Producent ale w zamian proponuje przedłużoną gwarancję aż na 36 miesięcy. Konkretny stół będzie wam służył po długie lata bez uszczerbku na wyglądzie. Jeśli chodzi o powierzchnię, nie jest ona z papierowej folii lecz z masywnej okleiny. Przy produkcji użyto laminatu i deski MDF. Deski są o grubości aż 25 mm. Dostawa w częściach z montażem wg instrukcji. Dostawa jest darmowa w ramach całego kraju.

 

Stół do jadalni dla rodzin z małymi dziećmi

Jeżeli jesteście rodzicami, z pewnością wiecie jak to jest zasiadać przy stole z małymi dziećmi. Meble są zagrożone. Jeżeli nie chcecie by za parę lat wasze meble uległy zniszczeniu lub wyglądały jak używane po dziesięciu latach, to warto dołożyć trochę więcej pieniędzy za jakość. Ze względu na długotrwałość mebli z kolekcji Chris, początkowa inwestycja z pewnością się wam opłaci.

 

Co jeszcze możemy zapronować by jadalnia wyznaczała się harmonią? Na pewno komodę dostępną w dwóch rozmiarach, witrynę i oczywiście stół także bez możliwości rozkładania.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.