ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy Mila II-2510 dla dziewcząt

Producent: PRS
Kod: PRS0035-2016
2 972 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: fioletowy-biały
Łóżko dziecięce: 96x82x203 cm
Stolik nocny: 33x41x40 cm
Dostawka: 105x90x17 cm
Komoda: 78x77x40 cm
Regał: 32x146x30 cm
Szafa: 94x181x50 cm
Obciążenie: 80 kg
Powierzchnia spania: 90x190/90x200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy w typowo dziewczęcych kolorach

Oferta francuskiego producenta mebli dziecięcych do wyposażenia pokoi dziecięcych dla dziewcząt, należy od wielu lat do najpopularniejszych. Nie inaczej będzie w tym roku. Kolekcja mebli dziecięcych Mila oferuje pojedyncze elementy wyposażenia, jak i gotowe zestawy pokoi dziecięcych, wszystko w typowo dziewczęcych kolorach. Wszystkie elementy kolekcji wykonane są w kombinacji koloru fioletowego i białego. Co prawda w prezentowanym zestawie pokoju dziecięcego nie ma biurka, znajduje się ono jednak w ofercie pojedynczych elementów. Przedstawiony zestaw zaprojektowano tak by zapewniał uczennicy lub studentce odpowiednią ilość przestrzeni do przechowywania, z możliwością stopniowego uzupełniania wyposażenia. Łóżko dziecięce tego zestawu oferuje małą, dyskretną szufladę, a w wezgłowiu łóżka znajduje się praktyczna dostawka z półkami do odkładania książki lub innych potrzebnych drobnostek. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi nocny stolik i szafa z obowiązkowym (dla pokoju dziewczęcego) lustrem. Szafa uzupełniona jest praktycznym regałem i niezbędną wręcz komodą z szufladami. 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. W cenie stelaż, dostawka i darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Jak wyposażyć pokój dorastającej nastolatki?

Wszystkie meble tego zestawu dostępne są również w ofercie pojedynczych elementów. W tej ofercie znajdziemy również kolejne elementy, takie jak wspomniane już biurko czy łóżko bez dostawki. W ramach kolekcji znajdziemy również półkę do zawieszenia i komodę. Zestaw widoczny na zdjęciu idealnie nadaje się do wyposażenia małych pomieszczeń. Oto krótki spis mebli wchodzących w skład tego zestawu:- łóżko dziecięce pod materac 90x200 lub 90x190 cm, ze stelażem w cenie
- dostawka do łóżka
- szuflada z barierką
- szafa z lustrem
- praktyczny regał na książki
- komoda z szufladami
- stolik nocny


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.