ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy Lolita 2257 - w elementach

Producent: PRS
Kod: PRS013-00217
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 218x114x99 cm
595 zł
Komoda dziecięca: 90x77x44 cm
515 zł
Stolik nocny: 33x46x44
161 zł
Szafa: 136x183x58
1 375 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biała sosna-różowy
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy Lolita to wierna imitacja drewna

Dzięki nowoczesnym technologiom wykończenia zmienia się również wygląd  pokoi dziecięcych. Przedstawiamy pokój dziecięcy dla dziewcząt w ładnym kolorze białej sosny. Przezroczysty odcień, który idealnie imituje strukturę drewna sosnowego, mimo iż zastosowana jest klasyczna płyta laminowana.
Producent osiągnął imponujący efekt w niższej cenie niż u pokoju dla dzieci z prawdziwego drewna sosnowego. Wzór uzupełniony jest popularnym odcieniem dużych i małych dziewczynek, czyli różowym.

 


Francuski producent kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci, dlatego jego oferta mebli jest jedną z najbardziej popularnych.

 

Pokój dziecięcy można elastycznie dostosować 

Również, pokój dziecięcy Lolita, jak wszystkie inne w naszym sklepie, możesz zestawić z oferty oddzielnych elementów. Nie musisz kupować czegoś, co byłoby niepotrzebne w pokoju . Co oferuje francuski producent?

 


- Dziecięce łóżko w cenie ze stelażem dla materaca 90x200 cm
- Praktyczny dostawka nad łóżko
- Szafka nocna z jedną szufladą
- Komoda z szufladami
- Biurko z dostawką
- Szafa z lustrem

 

Rozwiązanie dla małych wnętrz to łóżko wielofunkcyjne

Niestety, większość z nas nie dysponuje dużym wnętrzem. Kiedy jeszcze w jednym pokoju musimy wyczarować miejsce dla dwóch dziewcząt to zakup oszczędnościowych mebli jest na miejscu. Takim elementem z kolekcji Lolita jest wielofunkcyjne łóżko z wysuwanym biurkiem i dużą ilością miejsca na odkładanie. Oczywiście, że wielofunkcyjne łóżko może być połączone z różnymi oddzielnymi elementami z serii Lolita, które przedstawiliśmy.

 

Materiałem są płyty laminowane, które stosuje się do wszystkich elementów kolekcji, co przynosi przystępną cenę i łatwość konserwacji. Do dobrego przetwarzania używa producent płytę laminowaną o grubości nie tylko 18 mm, ale nawet 25 mm. W naszym sklepie od kilku lat oferujemy darmowy transport na terenie większości kraju. Cena pokoju może być w całym zestawieniu więcej niż interesująca.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dziecięcy Biotiful pink II

Pokój dziecięcy Biotiful pink II

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
3 043 zł
Pokój dziecięcy Mila II-2510 dla dziewcząt

Pokój dziecięcy Mila II-2510 dla dziewcząt

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 914 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie