ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Pokój dziecięcy dla dziewcząt Yakut

Producent: CL-T
Kod: CLT0040-2016
7 553 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Łóżko dziecięce: 137x110x207 cm
Stolik nocny: 49x53x43 cm
Biurko: 121x75x65 cm
Dostawka: 121x109x33 cm
Szafa: 126x212x55 cm
Nośność: 110 kg
Powierzchnia spania: 120 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana 8, 12, 16 i 25 mm
Wykonanie: zaokrąglone krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-różowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Elegancki pokój o romantycznym wyglądzie i atrakcyjnej kolorystyce

Przedstawiany zestaw jakościowych mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego lub studenckiego. Wygląd mebli kolekcji Yakut raczej nie pozostawia wątpliwości, że przeznaczony jest dla dziewcząt. Eleganckie meble z wyraźnymi elementami stylu rustykalnego, dodatkowo w atrakcyjnej (typowo dziewczęcej) kolorystyce. Romantyczny wygląd, praktyczne, tapicerowane wezgłowie łóżka czy zaokrąglone krawędzie, to drobne szczegóły tworzące idealną, harmonijną całość. Przedstawiony zestaw zawiera łóżko o powierzchni spania 120x200 cm, odpowiedniej nawet dla dorastających nastolatek. Kolejnym elementem zestawu jest obszerna szafa oraz biurko z praktycznł dostawką. Meble tej kolekcji są bardzo eleganckie, a ich oferta kolekcji jest bardzo szeroka. W ramach kolekcji mamy do dyspozycji jeszcze kilka modeli łóżek o różnych powierzchniach spania w tym również łópko dziecięce z ogromnę przestrzenią do przechowywania. Kolekcja oferuje również praktyczny regał czy atrakcyjną toaletkę.
W cenie zestawu zyskujemy:

- łóżko studenckie pod materac 120x200 cm
- stelaż
- stolik nocny
- biurko z dostawką
- trzydrzwiowa szafa 
- oświetlenie drążka do ubrań
- ładowarka USB w dostawce biurka
- możliwość dokupienia komody-toaletki


Kolekcja Yakut to nie tylko meble, ale wszystko niezbędne do kompleksowego wyposażenia wnętrz, włącznie z dodatkami i dekoracjami. Kolekcja oferuje pościel dzieciącą, ożwietlenie dziecięce, ale również stylowe krzesło czy ławę. Do dyspozycji jest również baldachim. Kolekcja Yakut to kolekcja o bardzo romantycznym (prawie bajkowym) wyglądzie.
Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce tego producenta wpełni akceptują potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcych. Koncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dziecięcy Biotiful pink I

Pokój dziecięcy Biotiful pink I

Dostępność
2 - 3 tygodnie
2 499 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie