ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna komoda Malia 427638

Producent: DME - F
Kod: DME0097-2015
1 362 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86,5 cm
Szerokość: 203 cm
Głębokość: 41,6 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały połysk i mat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Biała nowoczesna komoda do dowolnego wnętrza

Są państwo zwolennikami nowoczesnego mieszkania? To na pewno zainteresuje Państwa kolekcja Malia francuskiego producenta, oferująca meble do salonu. Prezentowana komodę Malia można sobie jednak łatwo wyobrazić również w innym wnętrzu, jak na przykład kuchni lub jadalni. Producent wybrał dla tej komody nowoczesny design i atrakcyjne wykończenie umiejętnie kombinujące biały kolor w wykonaniu matowym i w wysokim połysku. Proste, nowoczesne linie i wspomniane wykończenie dodają komodzie oryginalności i elegancji. Komoda podzielona jest na cztery szafki z półką, uzupełnione trzema oszklonymi półkami i jedną szufladą. Długość komody to 203 cm i umożliwia maksymalne wykorzystanie zajmowanej przez siebie przestrzeni. W ramach kolekcji znajdziemy wiele innych elementów w identycznym wykonaniu.

 

Francuski producent oprócz atrakcyjnego designu kładzie nacisk również na jakość. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubo)ci 15 i 22 mm, co dodaje sztywności konstrukcji. Lakierowana powierzchnia prosta w utrzymaniu i konserwacji. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Nowoczesna komoda Ceram z oświetleniem 0307E4PT

Nowoczesna komoda Ceram z oświetleniem 0307E4PT

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 740 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie