Meble do jadalni, kolekcja Aria

Komoda Aria

Komoda Aria

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
3 332,14 zł
Stól jadalniany Aria

Stól jadalniany Aria

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 218,33 zł
Witryna ze szkłem Aria

Witryna ze szkłem Aria

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
4 180,23 zł
Regał Aria

Regał Aria

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 802,14 zł

Przedstawiamy Państwu kolejną z bardzo ponadczasowych kolekcji hiszpańskiego producenta, która cieszy się tak dużym zainteresowaniem na naszej stronie, a zwłaszcza jej zakresem wzorów. Kolekcja Aria oferuje osobne meble do wyboru do umeblowania jadalni jako osobnego pomieszczenia lub salonu. Dzięki jednolitemu wzornictwu mebli do tych dwóch wnętrz, można urządzić jadalnię również w salonie, jeśli nie mamy jadalni jako osobnego pomieszczenia. Meble są wysokiej jakości, łączą w sobie kontrastowe odcienie jasnego drewna imitującego dąb z ciemnym brązem. Mebel należy do większych rozmiarów, więc jeśli chcesz urządzić nim całe wnętrze, polecamy jego zastosowanie w większych pomieszczeniach, gdzie będzie się wyróżniać piękno i masywność mebla.

Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, meble hiszpańskie są bardzo wysokiej jakości. Wykończenie nie odbywa się za pomocą żadnej papierowej folii, ale za pomocą uczciwej okleiny, która jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Grubość materiału wynosi aż 22 mm, co również wpływa na jakość. Meble są solidne, stabilne. Asortyment części jest szeroki i możesz wykorzystać kilka opcji do swojego wnętrza. W odniesieniu do wysokiej jakości, będziesz zadowolony z łatwości montażu.

Sprzedaż na wyłączność dla Czech

Hiszpańskie meble dziecięce zdobyły wielu klientów nowym, unikalnym podejściem do wyposażenia pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe w bardzo nowoczesnym designie i z możliwością wyboru wielu pastelowych odcieni to właśnie to, czego brakowało na naszym rynku, dlatego z przyjemnością prezentujemy projekt hiszpańskiego producenta na naszej stronie internetowej jako wyjątkową ofertę na wyłączność.

Trasman
Hiszpański producent jest jednym z tych, którzy stawiają przede wszystkim na nowoczesne wzornictwo, które projektowane jest zgodnie z zasadami ergonomii życia. Jego pismo jest łatwo rozpoznawalne, wzornictwo jest bardzo różnorodne, podobnie jak szeroka gama odcieni do wyboru. Tradycja producenta jest wieloletnia i z całą pewnością jest gwarancją najwyższej jakości dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Meble dziecięce hiszpańskiego producenta są bardzo praktyczne i szanują wymiary pomieszczenia, dlatego sprawdzą się także w niewielkich wnętrzach.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.