ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce z dostawką G55 białe

Producent: Gaut
Kod: GA001-2015
Dostępność:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 90x200-99x78x208 cm
1 094 zł
Szuflada pod łóżko: 200x17x93 cm
609 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Nowoczesne łóżko z dostawką

Kolekcja mebli dziecięcych G55 francuskiego producenta, przeznaczona jest dla zwolenników nowoczesnych mebli, ceniących sobie szerokie możliwości praktycznego zastosowania. Tylko dla łóżka mamy od razu kilka możliwości do wyboru. Białe łóżko dziecięce z szufladą lub bez, łóżko studenckie o większej powierzchni spania czy identyczny zestaw łóżek w kolorze ciemno szarym. Szuflada może być wykorzystana w podwójny sposób. Jako dodatkowe miejsce do spania lub jako przestrzeń do przechowywania. Możliwości zastosowania mebli z tej kolekcji są naprawdę szerokie.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowe wykonanie, co dokumentuje certyfikatami jakości. Ze względu na wysoką jakość materiałów i wykonania, (obrzeża ABS) cenę można określić jako atrakcyjną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 3 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Aldo poleca: szuflada jako dodatkowe miejsce do spania pod materac 90x200 cm

 

 

Aranżujemy nowoczesny pokój dziecięcy

Kolekcja mebli dziecięcych G55 nadających się również do wyposażenia pokoju studenckiego wykonana jest w nowoczesnym wzornictwie i szerokiej gamie kolorów. W kolekcji znajdują się elementy w kolorach białym, ciemno szarym, czy nawet żółtym. Do łóżka można dołączyć praktyczną dostawkę z mnóstwem miejsc do odkładania przeróżnych przedmiotów, którą najlepiej osądzić na podstawie dołączonego zdjęcia.

Meble tej kolekcji są proste w utrzymaniu i konserwacji, praktyczne i eleganckie. Dzięki szerokiej ofercie pojedynczych elementów, mamy możliwość wyposażyć pokój dziecięcy, dokładnie według własnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na szafę dostępną w dwóch rozmiarach i praktyczny regał. Nie zabrakło również biurka i komody.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie