ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce z dostawką i szufladami Robin ROKB9014

Producent: VP
Kod: VP00104-2014
3 804 zł
Dostępność:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 96 cm
Długość: 210 cm
Nośność: 110 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem i zestawem szuflad
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce dla dwójki dzieci w małym pokoju

Mając do dyspozycji małe pomieszczenie do aranżacji pokoju dziecięcego dla dwójki dzieci, możemy zaoszczędzić dużo przestrzeni zastosowaniem wielofunkcyjnego łóżka. Do dyspozycji mamy dwie opcje. Łóżko piętrowe, lub łóżko z dostawką, takie jak właśnie prezentowane łóżko Robin. Autorem tej pomysłowej konstrukcji jest belgijski producent markowych mebli. Producent, którego głównym priorytetem jest jakość. Łóżko oferuje dwa miejsca do spania. Drugie miejsce do spania znajduje się w wysuwanej szufladzie. Łóżko to jest częścią składową kolekcji, można więc kompletnie wyposażyć pokój dziecięcy w jednolitym stylu.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na wysoką jakość produkcji i stosowanych materiałów. Do produkcji zastosował płytę MDF i jakościowe prowadnice do prostej manipulacji. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci

Jeżeli nie są Państwo zwolennikami łóżek piętrowych i z również tego powodu wybrali Państwo łóżko Robin, to kolekcja ta zawiera wiele pojedynczych elementów do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego. W kolekcji znajduje się biurko, komoda, szafa i łóżka dziecięce różnych konstrukcji.

 

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijski producent. Jakościowe meble dla młodzieży. Firma VP to firma rodzinna z długoletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza certyfikowane meble wykonane z najlepszych materiałów, w pełni przestrzegając standardów UE dotyczących bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy Robin VP

Pokój dziecięcy Robin VP

Dostępność
2-3 tygodnie
od 4 475 zł

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie