Łóżko dla dzieci z biurkiem Bonny BOHS91-07

Producent: Vipack
Kod: VP0026-2014
Jedno z niewielu łóżek dziecięcych z wbudowaną barierką do łóżka i zaokrąglonymi krawędziami. Unikalny projekt belgijskiego producenta.
BEZPŁATNY Darmowy
BEZPŁATNY transport. Dostarczamy bez zmian.

Wysyłka bezproblemowa

Posiadamy własny transport, więc nie musisz się o nic martwić.

Oszczędności od kilkadziesiąt do kilkaset złotych

Dostawa produktów może często zwiększyć całkowitą cenę zamówienia nawet o kilkaset złotych, nie płacicie za wysyłkę.

Darmowy transport

Nasi kierowcy dostarczą Twoje meble w kartonach za darmo przy zamówieniu powyżej 2080 PLN.

Łatwy montaż

Wszystko można zmontować samodzielnie zgodnie z załączoną instrukcją, którą można obejrzeć przed zakupem.
Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
6 750,24 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 119 cm
Długość (cm): 207 cm
Głębokość: 98 cm
Obciążenie: 120 kg
Waga: 107 kg
Ilość paczek: 4 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Kolor: biało-niebieski
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: barierka, zaokrąglone krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Rozwiązaniem dla małego pokoju dziecięcego może być łóżko Bonny z biurkiem

Shades następnie belgijski producent zaprojektował do pokoju dziecięcego dla chłopca popularną wersję biało-niebieską. Łóżko dziecięce z kolekcji Bonny to kolejna propozycja z gamy bardzo wyszukanych łóżek, których głównym celem jest oszczędność miejsca we wnętrzu. Łóżko dla dzieci oferuje biurko do wysunięcia, komodę, półki oraz zabezpieczenia w postaci barierki wzdłuż łóżka i zaokrąglonych krawędzi. Łóżko można wybrać w kilku dostępnych odcieniach, w tym tradycyjnym dla dziewczynek różu. Ale możesz również wybrać z szerokiej gamy białych i niebieskich łóżek o różnych wzorach, takich jak klasyczne łóżko z szufladami lub łóżko dla dzieci zróżnymi rozwiązaniami do przechowywania, a na koniec jest również łóżko piętrowe, jeśli jesteś rodzicem dwóch małych łobuzów.

Belgijski producent jako materiał wybrał płyty mdf o grubości aż 36 mm, krawędzie są zaokrąglone, co wraz z barierką przyczynia się do wspomnianego wcześniej bezpieczeństwa Twojego dziecka. Dostawa łóżka w częściach z montażem według instrukcji. Bezpłatna wysyłka na terenie całego kraju.

Pokój dziecięcy dla chłopca musi być bezpieczny

Łóżko dla dziecka lubimy przede wszystkim za jego bezpieczeństwo. Niestety niewiele łóżek dla dzieci oferuje barierkę i zaokrąglone krawędzie jako element konstrukcji. Kolekcja Bonny posiada te cechy i to jest bardzo dobre rozwiązanie. Jeśli obawiasz się o swoje dziecko, wszyscy możecie spać spokojnie z łóżkiem z kolekcji Bonny.

Ale kolekcja Bonny oferuje znacznie więcej niż tylko bezpieczeństwo Twojego dziecka. Jak już wspomnieliśmy w ofercie znajdują się inne rozwiązania. Wymieniliśmy łóżko piętrowe dla dwóch urwisów, ale jeśli masz jedno dziecko, możesz jeszcze zdecydować się na klasyczne łóżko dziecięce z szufladami w kolorze niebieskim. To ostatnie jest odpowiednim rozwiązaniem do tych pokojów dziecięcych, w których nie trzeba oszczędzać tak wiele miejsca. W ofercie jest jednak także wiele innych wielofunkcyjnych konstrukcji, z których część widać na zdjęciach poglądowych.Konkretnie jednak, wracając do naszego łóżka z biurkiem, które oferujemy teraz. Przestrzeń do przechowywania w łóżku, a raczej pod łóżkiem w postaci komody i półek, jest zaskakująco duża, a wynika to głównie z faktu, że łóżko jest wysokie. Wysokość łóżka wielokrotnie zwiększa przestrzeń w porównaniu do zwykłych niskich łóżek. No i oczywiście przestrzeń pod łóżkiem można wykorzystać również na biurko, które w każdej chwili można schować. W kolekcji Bonny dostępny jest również identyczny wzór łóżka w tradycyjnym różowym kolorze dla dziewczynek.Firma "VP
"Finezyjne meble dla młodych ludzi" to motto belgijskiej firmy. Wysokiej jakości meble dla małych dzieci i studentów. VP to rodzinna firma z wieloletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz oferuje meble z certyfikatem, w pełni respektując normy Unii Europejskiej w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Produkty podobne

Łóżko piętrowe Bonny BOHS80-07

Łóżko piętrowe Bonny BOHS80-07

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
10 625,70 zł
Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-07

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-07

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
5 368,80 zł
Na magazynie Na magazynie
15%
Łóżko dziecięce z biurkiem Milky 2309LITI dla chłopców

Łóżko dziecięce z biurkiem Milky dla chłopców

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
2 812,86 zł
2 390,93 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych