Komoda dziecięca wykonana z litego drewna Pino szary

Producent: Vipack
Kod: VP0096-2020
  • komoda wykonana z litego drewna, sosnowego
  • fronty szuflad bez uchwytów, bezpieczne dla małych dzieci
  • modny jasnoszary odcień, możliwość umieszczenia komody pod łóżkiem
  • oferta innych mebli z drewna o identycznym wzornictwie

niedostępne
3 096,19 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 72 cm
Szerokość (cm): 85,5 cm
Głębokość: 43,3 cm
Waga: 35 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: jasno szary
Materiał: płyta MDF, drewno sosnowe
Wykonanie: zaokrąglone krawędzie
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy

Komoda z litego drewna, komoda do pokoju dziecięcego Pino

Jeśli kolekcja Pino w kolorze szarym, w której można znaleźć dziesiątki różnych łóżek dziecięcych, od łóżek piętrowych po dziecięce łóżka wielofunkcyjne, skłoniła Cię do zapoznania się z naszą ofertą dodatkowych, uzupełniających mebli z litego drewna. Wspólnym mianownikiem jest jasnoszary odcień i materiał, jakim jest drewno sosnowe. Modny odcień, który jest odpowiednim rozwiązaniem do pokoju dziecięcego zarówno chłopców jak i dziewczynek. Jakość wykonania oraz szeroki wybór łóżek daje nieskończone możliwości wyposażenia dziecięcego wnętrza.

Klasyczna komoda, która dopełni wnętrze pokoju dziecięcego, komoda, którą można umieścić pod jednym z wielu łóżek piętrowych z kolekcji Pino, komoda, która może być również elementem łóżka wielofunkcyjnego, czy komoda, którą można wykorzystać po prostu umieszczoną we wnętrzu. Oprócz kilkudziesięciu wzorów łóżek dziecięcych w szarej kolekcji Pino znajdziemy również półkę, komodę z drzwiami czy składane krzesło. Belgijski producent wykorzystuje drewno sosnowe, które jest odpowiednio wysuszone, pozbawione skaz i sęków oraz bardzo wysokiej jakości.

Firma VP
"Fine furniture for young people" to motto belgijskiej firmy. Wysokiej jakości meble dla małych dzieci i studentów. VP to rodzinna firma z wieloletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najlepszych jakościowo materiałów oraz oferuje meble z certyfikatem, w pełni respektując normy Unii Europejskiej w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych