ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda dziecięca Summer z lustrem

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0024-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Komoda dziecięca: 90x90x47 cm
1 422 zł
Lustro: 88x78x13
409 zł

Dane produktu

Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Kolor: biało-niebieski
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Dziecięca komoda z lustrem w ofercie markowych mebli

Poszukujesz mebli dziecięcych do pokoju dla syna? W kolekcji Summer wybierać można z całego szeregu pojedyncznych elementów mebli dziecięcych z gwarancją przedłużoną do siedmiu lat. Meble dziecięce, takie jak komoda z lustrem, oferują najwyższą jakość, jaką dla dziecka mogliśmy znaleźć. Oprócz komody i lustra znajdują się w kolekcji również inne składniki, z których można skompletować cały pokój dziecięcy zawierający wszystko, co potrzebne. Markowe meble to nie tylko wysoka jakość z wydłużoną gwarancją, ale również ponadczasowy design. W przypadku komody to na przykład nietypowe uchwyty oraz sympatyczne połączenie odcieni. Oferta mebli dziecięcych w kolekcji Summer jest naprawdę bogata, a możliwości urządzenia pokoju dziecięcego dla ucznia czy studenta cały szereg.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do siedmiu lat. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda dziecięca Jimi G60.160

Komoda dziecięca Jimi G60.160

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 335 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie