ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Komoda dziecięca Champion Racer

Producent: CL-T
Kod: CLT00107-2016
1 392 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 87 cm
Szerokość: 74 cm
Głębokość: 42 cm
Materiał: płyta laminowana 8, 12, 16 i 25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Kolor: czerwony
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda dziecięca do pokoju fana samochodów

Designerska komoda pasująca do mebli w stylistyce  samochodowo – rajdowej z kolekcji Champion Racer. Pojemna i ustawna, zapewni potrzebną przestrzeń do przechowywania odzieży lub zabawek. Idealna do pokoju chłopaków utrzymanego w konwencji „rajdowej”. Zdobienia komody, to głównie elementy kolorystyczne, nadruki oraz stylizowane uchwyty. 

Komoda do pokoju miłośnika aut – opis mebla

Szafka z 4 szufladami wykonana została z płyty laminowanej, którą można zmywać i która jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Komoda posiada 4 wygodne, pojemne szuflady wysuwane na prowadnicach.


Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce tego producenta wpełni akceptują potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcych. Koncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Więcej z kolekcji

Meble dla chłopca do pokoju dziecięcego, kolekcja Champion

Przejdź do kolekcji
Kolekce
Kolekce
Kolekce

W kolekcji znajdziesz także

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie