ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Komoda dla dzieci Charly P0C.160-660

Producent: Gaut
Kod: GA0060-2014
1 728 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: wybielona czereśnia - różowy
Wysokość (cm): 91 cm
Szerokość (cm): 100 cm
Głębokość: 47 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda dla dzieci w ponadczasowym designu jako rozwiązanie przeznaczone dla niemowląt lub dla młodej damy

Francuski producent markowych mebli Gami oferuje bardzo ładne kolory nie tylko w przypadku komody z szufladami, ale także u innych elementów kolekcji Charly, które można wykorzystać do wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewczynki lub pokoju dla niemowlaka. Producent jako materiał do produkcji wykorzystał płytę mdf w kolorze bielonej wiśni w połączeniu z kolorami różu i beżu. W Kolekcji Charly w tym samym designu dostępne są również łóżeczko dziecięce, regał, a także komoda z przewijakiem i nie brakuje również szafy.

Francuski producent podkreśla szczegółowe wykonanie i wysoką jakość, o czym świadczy wiele certyfikatów wysokiej jakości. Dostawa mebli w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Dostępne są również kolory komod przeznaczonych dla chłopców. Bezpłatna wysyłka na terenie całego kraju. 
 

Wyposażamy dziecięcy pokój dla niemowlaka

Jeśli czekasz na przybycie dziecka na świat to z pewnością zastanawiasz się, jak wyposażyć dziecku jego pierwszy dziecięcy pokój. Wśród najważniejszych elementów zdecydowanie jest łóżeczko, a równie ważny jest materac. W pierwszym roku swojego życia dziecko najczęściej śpi, dlatego też wybór łóżeczka i materaca jest bardzo ważny. Jeśli chcesz mieć kompletnie wyposażony pokój dziecięcy, to na pewno możemy polecić kupno komody z przewijakiem, która jest również dostępna w kolekcji Charly. Szafa może lub nie musi być, ponieważ na początek możemy się bez niej obejść.

Na załączonych fotografiach przedstwiamy co kolekcja Charly oferuje, a należy także pamiętać, że meble Aldo to jest zakup pod jednym dachem więc z pewnością warto jeszcze zobaczyć kategorię wyprawka dla dziecka
 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda dla dzieci Camille P79.160

Komoda dla dzieci Camille P79.160

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
864 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.