ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda dla dzieci Camille P79.160

Producent: Gaut
Kod: GA0052-2014
787 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 90 cm
Szerokość: 95 cm
Głębokość: 45 cm
Materiał: płyta MDF, drewno
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: biało-szary
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Oryginalny deisgn komody dla dzieci w praktycznym "opakowaniu"

Kolekcja mebli dziecięcych Camille francuskiego producenta prezentuje szereg pojedyńczych elementów z możliwością wyboru przeznaczonych do ewentualnego wyposażenia pokoju dla niemowlęta. W ofercie nie brakuje również komody, która oprócz klasycznego designu, który teraz przedstwiamy dostępna jest również w narożnym wykonaniu. A ponieważ są to meble dziecięce, które przeznaczone są dla najmłoszych to do obu wersji komod dostępny jest również przewijak. Meble dla dzieci należą do znanej marki, a ich jakość jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Producent wybrał również biały kolor, który jest jednym z najbardziej popularnych kolorów przeznaczonych do dziecięcego pokoju dla niemowląt.
Francuski producent podkreśla jakość,walory zdrowotne, ale także wykonanie i materiał. Meble dla dzieci Camille wykonane są z płyty mdf i częściowo z drewna bukowego. Krawędzie wykończone są za pomocą obrzeża ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 
 

Wyposażamy pokój dziecięcy dla niemowlaka

Jeśli chcesz wyposażyć cały pokój dziecięcy jeszcze przed przyjściem dziecka na świat lub chcesz kupić tylko łóżeczko, które wstawisz do sypialni, to u nas dostępne są wszystkie warianty. Kolekcję mebli dziecięcych zawsze oferujemy z możliwością wyboru z elementów. Przewijak do komody można kupić w produkcie pokój dziecięcy Camille w ofercie elementów.

Ale to jeszcze nie wszystko co meble Aldo mogą zaoferować. Oprócz mebli dziecięcych dla niemowląt można znależć również wszystko co jest związane z ich przyjściem na świat. Jeśli jeszcze nie masz wyprawki dla dziecka to u nas możesz wybrać pościel, koce, grzechotki, śpiworki do spania, maskotki, ale również bardzo ładne zabawki. Meble Aldo to są zakupy pod jednym dachem z zacisza domu.


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy Camille P79

Pokój dziecięcy Camille P79

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 1 483 zł
Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 575 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie