ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Jadalnia Chris 0196 w elementach

Producent: PRS
Kod: PRS00143-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Stół: rozkładany-180+40x78x89
1 676 zł
Krzesło: 43,5x56x91 cm
318 zł
Komoda: 220x92x48
1 994 zł
Lustro: 180x34x2
307 zł
Witryna:108x154x43 cm
1 479 zł

Dane produktu

Kolor: jasna akacja-imitacja granitu
Cena: minimalny zakup 2 sztuki
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Jadalnia kolekcji Chris w ofercie pojedynczych elementów

Kolekcja Chris jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów, mających zamiar urządzać jadalnię czy aneks jadalniany w salonie. Dobierać można meble, przeznaczone do jadalni jako samodzielnego pomieszczenia, ale do dyspozycji są również meble do salonu i dzięki temu można równie dobrze urządzić w salonie kącik jadalniany. Takie rozwiązanie zapewne najbardziej przypadnie do gustu właścicielom małych mieszkań. Oferta poszczególnych elementów jest bogata, jednak do własnej jadalni oczywiście każdy dobierze sobie te, które będą mu potrzebne. Projekt zestawu zawiera rozkładany stół do jadalni, krzesła z siedzeniami ze skaju, obszerną komodę i lustro ponad nią, nie brak też eleganckiej witryny. Jakie elementy zostaną wybrane do jadalni, czy może będzie to kącik jadalniany w salonie ze stołem, krzesłami, może z lustrem na ścianę – o tym wszystkim każdy decyduje sam. Proponowane meble są bardzo eleganckie i nowoczesne między innymi również dzięki ponadczasowemu opracowaniu powierzchni, imitującemu naturalny kamień. Sympatyczny kontrast osiągnięto dzięki połączeniu z jasną akacją.

 

Francuski producent kolekcji Chris kładzie nacisk na wysoką jakość, i z tego powodu do produkcji wybrał kombinację płyty laminowanej i płyty MDF. Wykończenie elementów dekoracyjnych imituje strukturę kamienia na bardzo wysokim poziomie. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

W jaki sposób obniżyć cenę zestawu jadalnianego?

V kolekci Chris například změnou některých dílů. Levnější variantou je například klasický stůl bez možnosti rozložení, nebo jiná jídelní židle a k dispozici je i rozměrově menší varianta komody. Pár příkladu uvádíme níže. V neposlední řadě nemusíte do vaší jídelny pořídit všechny díly z návrhu.

 

- kwadratowy stół bez możliwości rozłożenia
- komoda mniejszych rozmiarów
- tańsze krzesła

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.