ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięcy stolik RTV z komodą Foot 401610

Producent: DME - F
Kod: DME0015-2015
410 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 50 cm
Szerokość: 125 cm
Głębokość: 34,5 cm
Waga: 17 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: biało-szary
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Współczesne meble dziecięce to również stolik pod telewizor

W coraz szybciej rozwijającym się świecie, zmienia się również umeblowanie naszych wnętrz. Telewizor czy odtwarza DVD są dzisiaj powszechnym wyposażeniem pokoju dziecięcego, więc nikogo nie dziwi chyba fakt, że producenci mebli reagują na ten trend ofertą kolekcji mebli dziecięcych obejmujących również stolik RTV. Francuski producent w kolekcji Foot, mebli dziecięcych dla chłopców, poszerzył możliwości stolika RTV, łącząc go z praktyczną komodą. Prezentowany stolik dysponuje więc poszerzoną przestrzenią do odkładania i przechowywania. Połączenie koloru szarego z białym tworzy elegancką kombinację odpowiednią nawet dla dorosłych i umożliwia na wykorzystanie stolika na przykład w salonie. Oprócz przedstawionego stolika w kolekcji Foot znaleźć można wszelkie tradycyjne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i praktyczny design. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo. 

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie