ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko Self 7520BURE

Producent: PRS
Kod: PRS00223-2016
941 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 77 cm
Szerokość: 128 cm
Głębokość: 61 cm
Waga: 45,4 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15 i 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb brooklyn-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Obszerne, nietypowe biurko Self

Dla dzieci uczęszczających do szkoły, nie ważne na jakim stopniu, bardzo ważnym elementem umeblowania jest biurko. Przedstawiane biurko z obszernym blatem i mnóstwem przestrzeni do przechowywania idealnie się do tego nadaje. Biurko to jednak docenią nie tylko uczniowie czy studenci, ale również majsterkowicze. Przesuwne, obrotowe szuflady zapewniają świetną orientację i szybki dostęp do nawet najdrobniejszych przedmiotów. Z lewej strony znajdują się półki do odkładania nawet większych przedmiotów. Pomysłowa konstrukcja posiada szerokie możliwości praktycznego wykorzystania przedstawione na dołączonych zdjęciach. Biurko oferje sporą przestrzeń do pracy, zajmując minimum powierzchni.

 

Francuski producent klade kładzie nacisk na nowoczesny wygląd i wysoką jakość mebli, przy vzachowaniu attrakcyjnychj cen. Meble wykonane są z płyty laminowanej. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Biurko Finu 19119500

Biurko Finu 19119500

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
703 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie